GOTD: SysResourcesManager 11 za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2010

sysresourcesmanager Sobotnia promocja Giveaway Of The Day to szansa na zdobycie oprogramowania służącego do monitorowania zużycia zasobów komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SysResourcesManager w wersji 11. Skorzystanie z niniejszej oferty pozwala na zaoszczędzenie 22$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

SysResourcesManager to narzędzia pozwalające śledzić aktualny stan systemu poprzez kontrolę zużycia procesora, pamięci RAM, pamięci wirtualnej, dysków twardych, procesów, monitorowanie sieci, usług systemowych, a także programów uruchamiających się wraz ze startem systemu. SysResourcesManager potrafi także poprawić wydajność systemu poprzez przeprowadzenie defragmentacji dysków.

Program posiada prosty i miły dla oka interfejs, a sama aplikacja zajmuje naprawdę niewiele miejsca na dysku. DO pełni szczęścia brakuje natomiast możliwości monitorowania temperatury na poszczególnych podzespołach komputera, tak jak jest to możliwe w konkurencyjnych aplikacjach tego typu.

Jak zdobyć SysResourcesManager za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=16997 (skopiuj i wklej)

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: SysResourcesManager 11 za darmo”

  1. Jakub pisze:

    Całkiem fajny program, jest kilka podobnych ale przydaje sie :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.