Ashampoo Home Designer za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2010

ashampoo-home-designer Czy nie zastanawialiście się ostatnio nad zaprojektowaniem swojego wymarzonego domu lub mieszkania? ;) Jeśli tak to dzięki kolejnej promocji organizowanej wspólnie przez firmę Ashampoo oraz Softpedię macie okazję zdobyć oprogramowanie do projektowania. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Home Designer. Skorzystanie z tej promocji pozwoli na zaoszczędzenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim oraz niemieckim.

Nie jest to być może zbyt spektakularna promocja, bo Ashampoo Home Designer można znaleźć w podobnych promocjach na różnych portalach z oprogramowaniem, ale jeżeli ktoś ma ochotę na wypróbowanie tej aplikacji, może oszczędzić sobie szukania i skorzystać z bezpośredniego linku poniżej ;)

Jak sama nazwa programu wskazuje, Ashampoo Home Designer służy do stworzenia komputerowego projektu naszego wymarzonego domu. Z pomocą tej aplikacji możemy w dokładny sposób odwzorować i zwizualizować w przestrzeni trójwymiarowej każdy dom czy mieszkanie. Co więcej gotowy projekt możemy uzupełnić np. o meble wybierane ze sporej bazy dostępnej w programie.

Nie instalowałem tej aplikacji na swoim komputerze, ale patrząc na niewielką cenę programu i porównując z innymi produktami firmy Ashampoo z kategorii oprogramowania CAD, gdzie cena idzie w setki dolarów, można się spodziewać, że Home Designer to tylko proste narzędzie i na pewno nie znajdziemy tam bardziej zaawansowanych funkcji. Tak czy inaczej aplikacja ta może okazać się przydatna przy budowaniu wymarzonego domu ;)

Uwaga na wagę instalatora programu. Zajmuje on ok. 160MB, więc nie jest to tak mało. Z drugiej strony biblioteki wyposażenia domu muszą swoje zajmować. Dla kontrastu wspomnę tylko, że  bardziej rozbudowana wersja Pro posiada instalator o wielkości blisko 900 MB ;)

Jak zdobyć Ashampoo Home Designer za darmo?

Wystarczy skorzystać z linku poniżej i pobrać instalator programu.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.