BufferZone Pro ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2010

trustware-bufferzone Softpedia rozpieszcza nas kolejnymi promocjami pozwalającym zdobyć za darmo pełne wersje płatnych programów. Owocem współpracy tego serwisu z firmą Trustware jest kolejna już grudniowa promocja pozwalająca na uzyskanie legalnej i darmowej pełnej wersji programu BufferZone Pro. Narzędzie to jest oferowane standardowo w cenie 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Trustware BufferZone Pro jest oprogramowaniem zabezpieczającym mającym uzupełniać pracę aplikacji antywirusowych w blokowaniu szkodliwym programom dostępu do komputera. Trustware BufferZone jest więc w rzeczywistości tzw. piaskownicą czyli narzędziem tworzącym wyizolowane środowisko oddzielające uruchomiony w nim program od reszty systemu opercyjnego.

W środowisku oferowanym przez BufferZone Pro możemy uruchomić np. przeglądarkę internetową, a następnie surfować do woli, przeglądając wszelkie witryny internetowe bez obaw, że niepostrzeżenie możemy zostać ofiarą wirusa lub innego złośliwego oprogramowania. Pobierane i uruchamiane pliki pozostaną we wspomnianym środowisku nie wpływając w żaden sposób na pracę całego systemu.

Program może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP/Vista/Seven, ale tylko w wersjach 32-bitowych!

Jak zdobyć Trustware BufferZone Pro za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny udostępniony na stronie Softpedii.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.