GOTD: Boxoft Screen OCR za darmo

Dodał: admin grudzień - 31 - 2010

boxoft-screen-ocr W ostatnim dniu starego roku na GOTD znajdziemy oprogramowanie dzięki któremu będziemy mogli rozpoznawać tekst np. z różnych okienek wyświetlonych na ekranie komputera. Przedmiotem dzisiejszej promocji jest bowiem Boxoft Screen OCR. Standardowa cena tego programu poza niniejszą promocją to 27$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jak zwykle jest limitowana czasowo i przestanie być aktywna jutro o godz. 9:00 rano.

Spotkałeś się kiedyś z sytuacją, gdy nie mogłeś w żaden sposób skopiować tekstu wyświetlonego na ekranie komputera (np. tekst z okienka aplikacji,  zabezpieczone pliki PDF, skrypty blokujące kopiowanie tekstu)? Dzięki temu narzędziu będziesz w stanie rozwiązać ten problem. Boxoft Screen OCR to proste w obsłudze narzędzie pozwalające wydobyć tekst z dowolnie wybranego obszaru i zapisanie go w postaci pliku TXT. Inteligentne narzędzie pozwala na przechwytywanie tekstu z jakiejkolwiek części ekranu, włączając w to obszary, których nie możesz zaznaczyć za pomocą myszki, np. okna dialogowe, zabezpieczone strony internetowe, zabezpieczone pliki PDF, komunikaty błędów systemu, itd.

Jak zdobyć SnowFox iMedia Transfer za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.