GOTD: Digital Physiognomy za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2010

digital-physiognomy Sobotnia promocja na GOTD to szansa na zdobycie bardzo oryginalnego i interesującego narzędzia, służącego do sporządzania portretów pamięciowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Digital Physiognomy w wersji 1.78. Producent wycenił swoje dzieło na 20$ i w takiej cenie jest ono oferowane poza niniejszą promocją. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Digital Physiognomy to program, który pozwoli nam na stworzenie profilu psychologicznego konkretnej osoby, który można zastosować do analizy i oceny cech osobowości na podstawie twarzy oraz do określenia typu osobowości.

Narzędzie to działa podobnie jak szkic portretu pamięciowego wykonywany przez policję, tak więc użytkownik może tworzyć portret wybierając części twarzy zdefiniowane w bazie programu. Wśród cech ocenianych przez aplikację wymienić można: intelekt, optymizm – pesymizm, konformizmem – awanturnictwo, egoizm – altruizm, lenistwo, uczciwość, nawet szczęście. Aplikacja zawiera zestaw ponad 1000 próbek pomocnych przy odczytywaniu  ludzkich twarzy.

Jak zdobyć Digital Physiognomy za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Pobierz pełną wersję programu

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.