GOTD: Simpo PDF to PowerPoint Converter za darmo

Dodał: admin grudzień - 28 - 2010

simpo-pdf-to-powerpoint Dzisiejsza promocja serwisu GOTD to szansa na zdobycie kolejnego konwertera od firmy Simpo Technologies, która dosyć często rozdaje swoje narzędzie w podobnych akcjach promocyjnych. Tym razem do wzięcia jest legalna pełna wersja programu Simpo PDF to PowerPoint Converter. Biorąc udział w tej promocji mamy szansę zaoszczędzić ok. 24$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jest jak zwykle ograniczona czasowo i będzie aktywna do jutra go godz. 9:00 rano.

Simpo PDF to PowerPoint Converter to narzędzie pozwalające na łatwe i szybkie wykonanie konwersji plików w formacie PDF do formatu Microsoft PowerPoint. Warto przy tym dodać, że program ten pozwala zarówno na konwersje do starego formatu PowerPointa – PPT jak również do nowego PPTX.

Jak chwali się na swojej stronie internetowej producent tego oprogramowania, SImpo PDF to PowerPoint Converter potrafi wiernie odtworzyć konwertowany plik. Program zachowa więc wszelkie tabelki, wygląd tekstu i style formatowania. Dostępne są tu dwa rodzaje konwersji. Pierwszy pozwala na szybkie przekonwertowanie całego pliku PDF, drugi zaś na wybór interesujących nas stron.

Jak zdobyć Simpo PDF to PowerPoint Conwerter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.