IObit Game Booster za darmo

Dodał: admin grudzień - 15 - 2010

game-booster-1_3 Kolejny program służący do optymalizacji komputera serwuje nam dziś niemiecki Chip. W jego kalendarzu adwentowym na dzisiejszy dzień została przygotowana promocja, w której do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Game Booster w wersji 1.3. Koszt zakupu najnowszej wersji produktu oznaczonej numerem 2 to wydatek ok. 30zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim.

Narzędzie to zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach uruchamiających na swoich komputerach wymagające i zasobożerne gry. Zadaniem Game Boostera jest właśnie zoptymalizowanie systemu przed uruchomieniem ulubionej gry, tak by nie miała ona żadnych problemów z działaniem.

Istota działania programu sprowadza się do wyłączenie zbędnych procesów działających w tle, wyczyszczenia pamięci RAM oraz optymalizacji zużycia procesora. Dzięki temu komputer powinien widocznie przyspieszyć. Po zakończeniu rozgrywki wystarczy wykonać jedno kliknięcie, by wyłączone wcześniej komponenty zostały przywrócone do stanu pierwotnego.

Jak zdobyć Game Booster za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download.

Strona promocji


3 komentarze to “IObit Game Booster za darmo”

  1. zimny LECH pisze:

    Aplikacja NIE posiada interfejsu w języku polskim. Dostępny j. angielski i niemiecki.

  2. admin pisze:

    W takim razie przepraszam za pomyłkę. Natomiast IObit Game Booster w wersji 2 z całą pewnością posiada interfejs w języku polskim.

  3. zimny LECH pisze:

    Nie ma problemu. Jeśli chodzi o 2, to nie jest niestety bezpłatna [proszę się nie sugerować free update’m]. Przy okazji – bardzo dobra strona, często zaglądam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.