Nokia Video Converter Factory Pro ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 15 - 2010

wonderfox-nokia-video-converter Poprzednio producent, firma WonderFox, rozdawał to narzędzie z okazji amerykańskiego Halloween. Tym razem impulsem do stworzenia kolejnej akcji rozdawniczej oprogramowania dla użytkowników telefonów Nokia są zbliżające się święta. Do zdobycia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Nokia Video Converter Factory Pro. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest limitowana w czasie i będzie aktywna tylko do 21 grudnia.

Firma WonderFox rozdaje w tej promocji najnowszą wersję tego narzędzia. Przy okazji chwali się, że Nokia Video Converter Factory Pro w wersji 3 został wzbogacony w kilka rewolucyjnych zmian. Główna zmiana to dodanie do listy obsługiwanych telefonów ponad 100 następnych modeli. Dzięki temu program ten ma stać się naprawdę wygodnym i użytecznym narzędziem dla wszystkich użytkowników telefonów Nokia.

WonderFox Nokia Video Converter Factory Pro to narzędzie służące do wykonywania konwersji plików wideo dla telefonów komórkowych marki Nokia. Program potrafi dokonać konwersji filmów w najpopularniejszych formatach wideo do plików docelowych 3GP lub MP4. Aplikacja potrafi także dokonać ekstrakcji samej ścieżki dźwiękowej.

WonderFox Nokia Video Converter Factory Pro to według zapewnień producenta prosty w obsłudze, szybkii i bezpieczny kombajn posiadający wszystko co potrzebne do konwersji filmów dla urządzeń marki Nokia. Program potrafi konwertować filmy w formatach źródłowych AVI, MP4, DAT, MPG, MPEG, H.264, NSV, VOB, MOV, FLV, MKV, TS/TP/TRP(AVHD H.264, VC-1, MPEG-2 HD), DV, WMV, ASF,3GP, 3G2, itd.  Możliwa jest również konwersja ścieżek audio w formatach WAV, APE, FLAC, M4A, WMA, AAC, AC3, MKA, OGG, AIFF, RA, RAM, MP3, MP2, MPA.

Jak zdobyć WonderFox Nokia Video Converter Factory Pro za darmo?

Wystarczy udać się na stronę promocji i skorzystać z opublikowanego tam klucza licencyjnego. Znajdziemy tam również odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.