SpeedCommander 11 za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2010

speedcommander11 Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia umila nam także niemiecki Stern, proponując nam pełne wersje aplikacji ze swojego kalendarza adwentowego. Dzisiaj znajdziemy tam narzędzie będące wygodnym menadżerem plików i ciekawą alternatywą dla systemowego eksploratora plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa wersja programu SpeedCommander w wersji 11. Standardowa cena tego produktu w najnowszej wersji to 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej oraz niemieckiej wersji językowej.

SpeedCommander jest rozbudowanym menadżerem plików opartym o sprawdzoną koncepcję zarządzania plikami za pomocą dwóch okienek. Dlatego też promocja ta z jednej strony będzie świetną okazją do zmiany systemowego eksploratora na coś lepszego, a z drugiej pozwoli na przetestowanie alternatywy dla bardzo popularnego TotalCommandera. Szkoda tylko, że Stern nie postarał się bardziej i nie umożliwił zdobycia najnowszej wersji menadżera oznaczonej numerem 13, a zaoferował „tylko” wersję o 2 numery niższą.

Oprócz tak podstawowych i oczywistych funkcji jak kopiowanie czy przenoszenie plików, SpeedCommander oferuje również bardziej zaawansowaną funkcjonalność. Program oferuje np. możliwość kompresji i rozpakowywania archiwów w najpopularniejszych formatach bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Znajdziemy tu także możliwość łączenie się z urządzeniami mobilnymi za pomocą ActiveSync, a także łączenia z oddalonymi komputerami za pomocą klienta FTP. Narzędzie to pozwala również na import wtyczek napisanych dla wspomnianego wcześniej TotalCommandera.

Jak zdobyć SpeedCommander 11 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać przygotowany przez producenta plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.