Trustware BufferZone Pro za darmo

Dodał: admin grudzień - 4 - 2010

trustware-bufferzone Kolejna świąteczna promocja pozwalająca zdobyć za darmo komercyjne oprogramowanie – tym razem z segmentu aplikacji zabezpieczających. Trustware przygotowała ofertę, dzięki której możemy zdobyć jej flagowy produkt w wersji Pro. Mowa tu o legalnej pełnej wersji Trustware BufferZone Pro. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 1 stycznia 2011 roku do godz. 6:00 PST.

Trustware BufferZone Pro jest oprogramowaniem zabezpieczającym mającym uzupełniać pracę aplikacji antywirusowych w blokowaniu szkodliwym programom dostępu do komputera. Trustware BufferZone jest więc w rzeczywistości tzw. piaskownicą czyli narzędziem tworzącym wyizolowane środowisko oddzielające uruchomiony w nim program od reszty systemu opercyjnego.

W środowisku oferowanym przez BufferZone Pro możemy uruchomić np. przeglądarkę internetową, a następnie surfować do woli, przeglądając wszelkie witryny internetowe bez obaw, że niepostrzeżenie możemy zostać ofiarą wirusa lub innego złośliwego oprogramowania. Pobierane i uruchamiane pliki pozostaną we wspomnianym środowisku nie wpływając w żaden sposób na pracę całego systemu.

Program może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP/Vista/Seven, ale tylko w wersjach 32-bitowych!

Jak zdobyć Trustware BufferZone Pro za darmo?

Wystarczy udać się na stronę producenta i pobrać plik instalacyjny z wbudowanym kluczem licencyjnym.

http://www.trustware.com/uploads/download_files/BufferZoneProFree.msi


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.