Zentimo za darmo

Dodał: admin grudzień - 4 - 2010

zentimo Powoli wchodzimy w okres przedświąteczny, możemy więc spodziewać się zwiększonej liczby promocji pozwalających na zdobycie darmowego oprogramowania. Mikołajkowy prezent postanowił nam sprawić producent aplikacji Zentimo, będącej menadżerem przenośnych nośników danych. Do wzięcia jest legalna pełna wersja Zentimo. Program ten oferowany jest poza promocją w cenie 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest ograniczona czasowo i potrwa do 7 grudnia!

Zentimo to menadżer zewnętrznych nośników danych, który stworzony został po to by oszczędzić czas aktywnego użytkownika nośników USB\SATA\Firewire takich jak pamięci flash, dyski przenośne, karty pamięci i inne.

Producent chwali się, że Zentimo to kompleksowe narzędzie pozwalające na zarządzenie swoimi danymi na zewnętrznych nośnikach danych. Program jest m.in. rozszerzoną wersją systemowego modułu “bezpieczne usuwanie sprzętu”, pozwalającego na szybkie demontowanie urządzeń przenośnych z systemu. Narzędzie pozwala także na zarządzania literami napędów, szybkie uruchamianie przenośnych aplikacji zainstalowanych na tych nośnikach, a także automatyczne demontowanie partycji TrueCrypt. Warto również wspomnieć, że Zentimo posiada moduł pozwalający na testowanie szybkości dysków i napędów.

Klucz licencyjny uzyskany w tej promocji będzie działał tylko z wersją 1.0. Licencja nie obejmuje prawa do bezpłatnych aktualizacji oraz wsparcia technicznego, a także pozwala na używaniu programu wyłącznie w celach niekomercyjnych. Klucz licencyjny ważny dożywotnio.

Jak zdobyć Zentimo za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji przygotowaną przez producenta i podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Po poprawnym wypełnieniu formularza zostanie wyświetlony link do pobrania instalatora, klucz licencyjny natomiast zostanie przesłany na wskazany wcześniej adres.

http://zentimo.com/giveawayd10.htm


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.