GOTD: Folder Marker Home 3.1 za darmo

Dodał: admin styczeń - 21 - 2011

folder-maker-pro W serwisie GOTD znajdziemy dziś promocję narzędzia pomagającego w zarządzaniu danym na komputerze poprzez odpowiednie znakowanie folderów zawierających np. ważne pliki. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Folder Marker Home w wersji 3.1. Biorąc udział w tej promocji mamy szansę zaoszczędzić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Folder Marker Home 3.1 jest poręcznym narzędziem dającym możliwość oznaczania folderów za pomocą ikon by przedstawić poziom ważności umieszczonych tam danych (niski, średni, wysoki), postęp pracy nad projektem (ukończony, ukończony w połowie, planowany), status pracy (zatwierdzony, odrzucony, oczekujący) czy wreszcie poprostu przedstawić znajdujące się tam dane (praca, ważne, tymczasowe, prywatne).

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na wybrany przez nas folder, a następnie wybrać odpowiedni kolor z nowo dodanej pozycji menu kontekstowego. Narzędzie to pozwala również na nadawanie indywidualnych ikon poszczególnym folderom, wykorzystując jako źródło obrazka pliki w formatach ICO, ICL, EXE, DLL, CPL albo BMP.

Jak zdobyć Folder Marker Home 3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.