GOTD: SnowFox Total Video Converter za darmo

Dodał: admin styczeń - 30 - 2011

snowfox-total-video-converter Na koniec tygodnia GOTD uraczyło nas kolejnym narzędziem służącym do konwersji plików wideo, tym razem będącym produktem firmy SnowFox. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SnowFox Total Video Converter. Produkt ten dostępny jest w standardowej sprzedaży w cenie 31.50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

SnowFox Total Video Converter jest prostym w użyciu narzędziem do konwersji plików wideo, który pozwala na łatwe konwertowanie filmów pomiędzy najpopularniejszymi formatami zapisu plików wideo, bez utraty jakości i zachowując maksymalną szybkość konwersji.

SnowFox Total Video Converter pozwala na konwersję zarówno materiału w standardzie HD – pliki w formacie AVCHD, jak również plików w standardzie SD – formaty AVI, MP4, WMV, MOV, MPEG. Z pomocą tego narzędzia możemy również przygotować pliki wideo, które następnie odtworzymy na przenośnych odtwarzaczach multimediów, jak np. iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PSP, BlackBerry, telefony z Androidem, PMP, Xbox, a także dla telefonów komórkowych pozwalających na odtwarzanie filmów.

Warto również wspomnieć, że program został wyposażony w moduł pozwalający na przycięcie i konwersję tylko wybranego fragmentu filmu. Znajdziemy tu także możliwość zapisywania pojedynczych klatek konwertowanego filmu.

Jak zdobyć SnowFox Total Video Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.