GOTD: Vectorian Giotto za darmo

Dodał: admin styczeń - 9 - 2011

vectorian-giotto Na koniec tygodnia giveawayoftheday.com serwuje nam ciekawy program do tworzenia animacji w technologii flash przydatnego szczególnie dla webmasterów, zwłaszcza tych nie posiadających zaawansowanej wiedzy na temat tworzenia tego typu grafiki. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Vectorian Giotto w wersji 2.3.1. Narzędzie to zostało wycenione przez producenta na 45$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Vectorian Giotto to według zapewnień producenta proste w obsłudze narzędzie zapewniające duże możliwości w zakresie tworzenia grafiki z wykorzystaniem technologii flash. Program zawiera bibliotekę ponad 50 różnych efektów, w które możemy wyposażyć elementy animacji oraz ponad 100 wstępnie przygotowanych kompilacji efektów. Z pomocą programu będziemy mogli również dodać do naszych projektów ścieżkę dźwiękową.

Producent zapewnia, że wzorem dla ich programu był bardzo popularny Adobe Flash, stąd też dotychczasowi użytkownicy tego narzędzia nie powinni mieć problemów z obsłużeniem Vectorian Giotto. Tutaj postawiono jednak na jeszcze bardziej prostą obsługę i przy projektowaniu interfejsu brano pod uwagę przede wszystkim wygodę użytkownika. Dodatkowo autorzy aplikacji wskazują, że Vectorian Giotto powstał z myślą o projektantach, a nie koderach, stąd też do obsługi tego programu nie będzie potrzebna zaawansowana wiedza programistyczna.

Jak zdobyć Vectorian Giotto za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Vectorian Giotto za darmo”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by technetblogpl, technetblogpl. technetblogpl said: Freebie: only today free full version of Vectorian Giotto – simple but powerful flash animation software http://bit.ly/fm4I8g […]

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.