SuperEasy Audio Converter za darmo

Dodał: admin styczeń - 6 - 2011

supereasy-audio-converter Kolejnym udostępnionym przez firmę SuperEasy Software produktem jest narzędzie służące do konwersji plików audio. Do wzięcia jest więc legalna i darmowa pełna wersja programu SuperEasy Audio Converter. Podobnie jak w przypadku narzędzia do przyspieszania komputera, produkt ten również oferowany jest standardowo w cenie 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Narzędzie to zostało stworzone z myślą o użytkownikach chcących stworzyć cyfrową bazę kopii zapasowych posiadanych przez siebie płyt z muzyką, jak również z myślą o posiadaczach przenośnych odtwarzaczy chcących szybko i łatwo przekonwertować swoje zbiory muzyczne.

Jak deklaruje producent programu, narzędzie to nie wymaga od użytkownika wiedzy na temat standardów plików muzycznych. Wystarczy wskazać plik źródłowy, a SuperEasy Audio Converter automatycznie rozpozna format zapisu, a także pozwoli na szybką konwersję i zapis w postaci najbardziej popularnych plików formatów audio.

Aplikacja rozpoznaje ścieżki z płyt audio oraz wideo, a także pozwala na bezpośrednie zapisywanie ścieżek z serwisów internetowych. SuperEasy Audio Converter został wyposażony w mechanizm pozwalający na usunięcie zabezpieczeń DRM z konwertowanych plików.

Jak zdobyć SuperEasy Audio Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji, przewinąć ekran i wypełnić krótki formularz  oznaczony numerem 1,dotyczący tego produktu.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać ze strony producenta, korzystając z linku poniżej.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.