Uniblue SpeedUpMyPC 2011 za darmo

Dodał: admin styczeń - 11 - 2011

unibluespeedmypc2010 Firma Uniblue przygotowała promocję, dzięki której możemy stać się posiadaczami jej produktu służącego do optymalizacji i przyspieszania komputera. Nie jest to nowa promocja, jest ona jednak stale aktywna, a co najważniejsze klucz działa z najnowszą wersją produktu – Uniblue SpeedUpMyPC 2011. Zakup tego produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim.

Uniblue SpeedUpMyPC 2011 to oprogramowanie służące do optymalizacji i przyspieszania pracy systemów z rodziny Windows. Producent przygotowując ten produkt postawił przede wszystkim na łatwość obsługi i wygodę użytkownika. Narzędzie zostało wyposażone w miły dla oka i prosty w obsłudze interfejs. Jak przyznają sami autorzy, Uniblue SpeedUpMyPC zostało stworzone z myślą o mniej zaawansowanych użytkownikach, stąd też optymalizacja komputera sprowadza się najczęściej do kilku kliknięć.

A co jeżeli chodzi o funkcjonalność programu?  SpeedUpMyPC 2011 w zasadzie nie oferuje nic ponadto co znajdziemy w innych tego typu narzędzie dostępnych na rynku. Aplikacja została wyposażona w skaner analizujący system pod kątem czynników spowalniających system i pozwalający na proste odzyskanie pełnej mocy komputera. Znajdziemy tu  m.in. moduły odpowiedzialne za przyspieszanie połączenia internetowego, usuwanie zbędnych wyskakujących okienek i reklam, przyspieszanie startu systemu, optymalizator pamięci RAM itd.

Przy okazji chciałbym zwrócić uwagę, że witryna producenta tego programu została na podstawie opinii użytkowników serwisu MyWOT sklasyfikowana jako potencjalnie niebezpieczna. Nie wiem jak ocena ta ma się do rzeczywistości, jednak dla wszystkim zainteresowanym instalacją programu zalecam wzmożoną czujność i ostrożność.

Jak zdobyć Uniblue SpeedUpMyPC 2011 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

Strona promocji

Uzyskany w ten sposób klucz licencyjny możemy użyć z najnowszą wersją programu – Uniblue SpeedUpMyPC 2011

Pobierz instalator


1 komentarz to “Uniblue SpeedUpMyPC 2011 za darmo”

  1. włodzimierz pisze:

    odradzam program podejrzany miałem go

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.