WinX DVD Author ponownie za darmo

Dodał: admin styczeń - 23 - 2011

winx-dvd-author Firma Digiarty Software nie daje o sobie zapomnieć. Producent ten wspólnie z serwisem WindowsClub przygotował kolejną promocję pozwalającym na uzyskanie pełnej wersji jednego ze swoich produktów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Author. Narzędzie to oferowane jest standardowo w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i będzie aktywna tylko do północy.

WinX DVD Author to narzędzie, dzięki któremu przygotujemy własne płytki DVD z filmami. Aplikacja ta służy więc do tzw. authoringu. W skład aplikacji wchodzi kilka modułów dzięki którym przekonwertujemy posiadane przez nas pliki wideo na format czytelny dla odtwarzaczy DVD, stworzymy menu, a także wypalimy tak przygotowaną płytę na nośniku DVD.

Producent chwali się że WinX DVD Author to świetne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują prostych w obsłudze i skutecznych w działaniu rozwiązań. Według zapewnień producenta przygotowanie pełnej płyty DVD (4.3GB) zajmie nam mniej niż godzinę. Program obsługuje następujące formaty wejściowe: AVI, ASF, MPEG, MKV, MOV, RM, RMVB, XIVD, DVIX, H264, OGG, QT (quick time), FLV, itp. Aplikacja współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7.

Jak zdobyć WinX DVD Author za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji przygotowaną przez producenta. Znajdziemy tam odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego oraz klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.