Ashampoo Slideshow Studio Elements za darmo

Dodał: admin luty - 21 - 2011

ashampoo-slideshow-studio-elements Firma Ashampoo – która ostatnio jakby przycichła ze swoimi promocjami – postanowiła zorganizować kolejną promocję swojego oprogramowania. Tym razem możemy znaleźć się w gronie posiadaczy legalnej i darmowej pełnej wersji programu Ashampoo Slideshow Studio Elements służącego do tworzenia cyfrowych pokazów slajdów. Promocja ta nie pozwala zaoszczędzić zbyt dużo, bo standardowa cena tego produktu to 10$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku polskim!

Ashampoo Slideshow Studio Elements jest nieco mniej funkcjonalną wersją innego produktu firmy Ashampoo przeznaczonego również do tworzenia slajdów. Jak zapewnia sam producent, dzięki tej aplikacji sprawimy, że setki zdjęć z wakacji, imprez lub innych wydarzeń wreszcie ujrzą światło dzienne i zostaną obejrzane z przyjemnością. A wszystko to dzięki przygotowaniu efektownego pokazu slajdów, który będzie cieszył oko i pozwoli z zainteresowaniem obejrzeć wszystkie nasze zdjęcia.

Ashampoo Slideshow Studio Elements pozwala na wzbogacenie oglądanych zdjęć o takie elementy jak napisy, komentarze tekstowe do konkretnych zdjęć czy podkład muzyczny do pokazu. Znajdziemy tu także opcje dotyczące samych zdjęć, jak np. indywidualna zmiana długości wyświetlania poszczególnych zdjęć.

Po zakończeniu prac nad pokazem slajdów, aplikacja automatycznie przetworzy projekt do postaci pliku wideo i zapisze go w formacie WMV.

Główne cechy produktu Ashampoo Slideshow Studio Elements:

 • automatyczne przesuwanie i powiększanie zdjęć
 • profesjonalnie zaprojektowane szablony napisów i logo
 • możliwość dodania podkładu muzycznego
 • możliwość dodania obrazków, tekstów oraz kształtów
 • indywidualna edycja przejść
 • linie pomocnicze przy wstawianiu obiektów
 • dodawanie cieni do zdjęć

Jak zdobyć Ashampoo Slideshow Studio Elements za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny.

Strona promocji


1 komentarz to “Ashampoo Slideshow Studio Elements za darmo”

 1. ara pisze:

  a gdzie instalka z tej konkretnej promocji ?
  samo zdobycie aktywacji nic nie daje.
  Każdy produkt Azhampoo aktywuje się z poziomu programu i aktywacja jest
  przypisana do danej instalki.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.