AVG Internet Security 2011 na rok za darmo

Dodał: admin luty - 8 - 2011

avg-internet-security-2011 Po dłuższym okresie posuchy w sferze promocji dotyczących oprogramowania antywirusowego pojawia się ciekawa oferta pozwalająca zdobyć pakiet zabezpieczający firmy AVG. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji AVG Internet Security 2011 aż przez rok. Zakup rocznej licencji na standardowych warunkach to według strony promocyjnej wydatek w wysokości 52 euro. Pakiet posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Licznik umieszczony na stronie wskazuje, że oferta będzie aktywna tylko dziś do godz. 24:00.

Promocja ta to szczególnie ciekawa oferta dla osób chcących zabezpieczyć swój komputer, a jednocześnie nie lubiących żonglować 3-miesięcznymi kluczami testowymi ;) Korzystając z dzisiejszej promocji zapewnicie sobie roczną kompleksową ochronę komputera na przyzwoitym poziomie. Zapewne nie bez znaczenia pozostanie również fakt, że pakiet ten posiada polską wersję językową.

Według słów producenta, produkt ten powinien zapewnić nam kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem wszelkiego typu. Co konkretnie potrafi ten program? Na swojej stronie internetowej wśród najważniejszych cech pakietu producent wymienia:

 • Zapora AVG (udoskonalona w wersji AVG 2011) i składnik AVG Identity Protection™ – chroni prywatne dane i zabezpiecza przed atakami
 • AVG Anti-Spam – rozbudowany moduł antyspamowy
 • Ochrona Sieci AVG™ – pozwala na bezpieczne udostępnianie i pobieranie plików a także korzystanie z komunikatorów internetowych
 • Ochrona sieci społecznościowych systemu AVG – moduł odpowiedzialny za sprawdzanie bezpieczeństwa linków przesyłanych w sieciach społecznościowych Facebook i MySpace
 • inteligentny skaner AVG
 • nowoczesna technologia Proactive Cloud pozwalająca na szybkie reagowanie na najnowsze zagrożenia

Jak zdobyć AVG Internet Security 2011 za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji, a następnie założyć konto w serwisie v3 lub zalogować się na nie, jeżeli już takie posiadamy. Następnie wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk Get Serial Code by wyświetlić nasz klucz licencyjny. Klucz zostanie również przesłany na naszą skrzynkę pocztową.

UWAGA! Strona z serwisu z promocjami jest aktualnie w fazie wewnętrznych testów. Proszę nie rejestrować się i nie pobierać kluczy gdyż są one nieważne i nie będą działały z żadną wersją pakietu. Jeżeli promocja zostanie wznowiona z działającymi kluczami na pewno o tym poinformuję w stosownym wpisie. Miejmy nadzieję, że po oficjalnym starcie serwisu promocja zostanie powtórzona już z działającymi kluczami ;)

Strona promocji


4 komentarze to “AVG Internet Security 2011 na rok za darmo”

 1. Tom pisze:

  Format klucza jaki uzyskałem w tej promocji jest nieprawidłowy i nie chce przejść podczas instalacji. Czy ktoś sobie z tym poradził ??

 2. admin pisze:

  Na stronie promocji została zamieszczona następująca informacja:

  IMPORTANT: giveaway.v3.co.uk is NOT live. These promos are TEST promos. Do not try to download or order!

  Co o tym sądzić? Wydaje mi się, że v3 zamierza ruszyć z serwisem podobnym GOTD jednak na razie jest on jeszcze w fazie testów. Można podejrzewać, że serwis ruszy lada dzień i pierwszą promocją będzie właśnie pakiet AVG ;) Nie pozostaje nam nic innego niż poczekać na rozwój wydarzeń.

 3. jacek pisze:

  klucz nie działa orginalnie jest podany inny klucz na 1 miesiąc już drugi raz mnie nabrali

 4. admin pisze:

  Właściciele serwisu poinformowali, że witryna ta jest aktualnie w fazie testów do użytku wewnętrznego i klucze generowane przez program nie są prawidłowe. Wszystkich zainteresowanych tematem proszę o śledzenie tego tematu, gdyż po oficjalnym starcie serwisu promocja ta może zostać powtórzona już z działającymi kluczami.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.