Backup4all Lite 4.5 za darmo!

Dodał: admin luty - 26 - 2011

backup4all Tajlandzki wydawca czasopisma komputerowego Chip przy współpracy z producentem oprogramowania komputerowego, firmą Softland przygotował promocję pozwalającą na zdobycie darmowego oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Backup4all Lite 4.5. Standardowo wykupienie licencji na tą wersję narzędzia kosztowałoby nas 20$. Autorzy aplikacji wyposażyli swój produkt w wiele wersji językowych wersji językowych wśród których znajdziemy również wersję polską.

Cieszy fakt, że firma Softland rozdaje w promocji najnowszą możliwą wersję swojego produktu. Z drugiej zaś strony mamy do czynienia z najmniej rozbudowaną wersją narzędzia wyglądającej raczej ubogo przy droższych wariantach produktu.

Backup4all Lite 4.5 jest narzędziem wspomagającym proces wykonywania regularnych kopii zapasowych ważnych danych zgromadzonych na dyskach komputera. Dzięki temu ta nielubiana a jednocześnie niezwykle ważna czynność może stać się zajęciem dużo bardziej przyjemniejszym. ;)

Backup4all w wersji Lite zaspokoi oczekiwania jedynie mało wymagających użytkowników. W programie znajdziemy tak podstawowe funkcje jak proste i czytelne kreatory pozwalające na wybranie plików i folderów, które chcemy archiwizować oraz zaplanowanie operacji backupy przy użyciu harmonogramu zadań. Znajdziemy również filtry za pomocą których wyłączmy z kopii zapasowych pliki o konkretnych rozszerzeniach. Warto również wspomnieć o możliwości backupowania plików aktualnie będących w użyciu czy możliwości skorzystania z wtyczek, które zarchiwizują dane z przeglądarek internetowych oraz programów pocztowych.

Użytkownicy, których potrzeby są nieco większe będą niestety musieli poczekać na inną promocję oprogramowania tego typu lub zakupić bardziej rozbudowane wersje Backup4all, posiadające funkcje pozwalające na wykonywanie dużo bardziej skomplikowanych operacji wykonywania kopii zapasowych.

Jak zdobyć Backup4all Lite 4.5  za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić króciutki formularz rejestracyjny. Na podany adres e-mail w ciągu kilku chwil zostanie przesłana wiadomość zawierająca klucz licencyjny do Backup4all  Lite 4.5.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.