BitDefender Internet Security 2011 za darmo!

Dodał: admin luty - 11 - 2011

bitdefender-internet-security-2011 Trzeba przyznać, że ten tydzień obfitował w świetne promocje oprogramowania antywirusowego. Miejmy nadzieję, że to jeszcze nie koniec i do poniedziałku trafi się jeszcze kilka okazji zdobycia bezpłatnego klucza. Tym czasem mamy kolejną ofertę pozwalającą na zdobycie legalnego i darmowego klucza licencyjnego uprawniającego do korzystania z pełnej wersji programu BitDefender Internet Security 2011 przez 90 dni. Standardowo produkt firmy BitDefender oferowany jest również w polskiej wersji językowej. Niestety nie wiem czy w przypadku tej promocji będziemy mogli używać pakietu w naszym rodzimym języku. Mam nadzieję, że zainteresowani promocją szybko to sprawdzą ;)

Firma BitDefender ostatnio dosyć mocno promuje swoje rozwiązania antywirusowe. Jeżeli trend ten zostanie zachowany to być może okaże się, że biorąc udział w kolejnych promocjach oprogramowania marki BitDefender możemy sobie zapewnić za darmo całoroczną ochronę antywirusową ;) Tym razem promocja ta jest efektem współpracy tego producenta z anglojęzyczną witryną MalwareCity.

BitDefender Internet Security 2011 to najnowsza wersja pakietu zabezpieczającego firmy BitDefender, którego zadaniem jest zapewnienie kompleksowej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem wszelkiego typu. Czego ciekawego można się spodziewać po tym produkcie? Z informacji przedstawionych na witrynie producenta wynika, że BifDefender Internet Security 2011 został wyposażony w następującą funkcjonalność:

 • ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami oraz spyware
 • skanowanie w czasie rzeczywistym ruchu sieciowego generowanego przy przeglądaniu stron, korzystaniu z poczty elektronicznej oraz komunikatorów internetowych
 • ochrona przed podejrzanymi witrynami internetowymi, które są wykorzystywane do kradzieży danych
 • zapobieganie przypadkowemu wyciekowi poufnych danych użytkownika
 • szyfrowanie rozmów przy użyciu komunikatorów Yahoo! i MSN
 • wirtualny sejf na poufne pliki
 • monitor sieci wi-fi
 • moduł ochrony rodzicielskiej
 • moduł antyspamowy

Oprogramowanie antywirusowe firmy BitDefender to produkty całkiem przyzwoite pod względem oferowanego poziomu ochrony. Jak wskazywał jeden z czytelników w komentarzu do którejś z poprzednich promocji pakietu, w rankingu pakietów zabezpieczających pisma PCWorld Computer BitDefender Internet Security 2011 znalazł się na 4 miejscu.

Jak zdobyć BitDefender Internet Security 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać zamieszczony tam plik instalacyjny pakietu.

Strona promocji


2 komentarze to “BitDefender Internet Security 2011 za darmo!”

 1. Opojek pisze:

  To jest licencja na 90 dni.

 2. admin pisze:

  @Opojek
  Dokładnie tak. Informacja na temat długości licencji zawarta w pierwszym akapicie tekstu została pogrubiona, by nie było co do tego żadnych wątpliwości.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.