Eset Smart Security 4 na pół roku za darmo!

Dodał: admin luty - 10 - 2011

eset-smart-security-4 Z okazji obchodów dnia bezpiecznego korzystania z Internetu niemiecki oddział słowackiego producenta oprogramowania antywirusowego – firmy Eset przygotował bardzo interesującą promocję. Do wzięcia jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu Eset Smart Security 4 aż przez 6 miesięcy! Zakup rocznej licencji na ten produkt wiąże się z z kosztem w wysokości 170zł. Pakiet ten posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja ta jest aktywna w dniach 8-10 lutego, tak więc pozostało kilkanaście godzin by z niej skorzystać.

Eset Smart Security 4 to kolejny pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzą 4 moduły chroniące system: antiwirus, antispyware, firewall oraz antispam.

Producent programu chwali się, że moduł antywirusowy w połączeniu z modułem antispyware zapewnia ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware, a także złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Eset Smart Security 4 został wyposażony również w funkcje sztucznej inteligencji pozwalające na samodzielną ocenę czy uruchomiony przez nas nieznany program stanowi zagrożenie dla systemu.

Pakiet został wyposażony również w prostą w obsłudze zaporę sieciową chroniącą przed atakami hakerów oraz botnetami. Zapora ta działa w trybie automatycznym nie wymagając stałego nadzoru ze strony użytkownika. Mamy tu także możliwość definiowania indywidualnych profili zapory, które pozwolą zapewnić optymalną ochronę w różnych sytuacjach. Eset Smart Security 4 posiada także moduł ochrony antyspamowej.

Jak zdobyć Eset Smart Security 4 na pół roku za darmo?

Należy przejść na stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Klucz licencyjny zostanie przesłany na wskazany przez nas adres e-mail.

Strona promocji


7 komentarzy to “Eset Smart Security 4 na pół roku za darmo!”

 1. jacek pisze:

  znowu to samo 6 miesięcy hi hi jedynie 1 miesiąc.Ale chociaż wysłali kod bo w wczorajszej promocji to mnie olali i ani b ani c. Mam pecha do tych promocji

 2. admin pisze:

  Dostałeś klucz ważny 1 miesiąc ponieważ akcja się już zakończyła i teraz producent rozdaje zwykłe klucze trialowe.
  Sprawdź e-maila, którego wpisałaś w formularzu komentarza. Znajdziesz tam prezent ode mnie na otarcie łez ;)

 3. damianno pisze:

  Ja jakoś dostałem klucz na 6 miesięcy a właśnie przed chwilą przestało się aktualizować i wyskakuje błąd , że nie prawidłowa nazwa użytkowania lub hasło :(

 4. admin pisze:

  Inne osoby, które skorzystały z promocji także zgłaszają problemy. Na razie nie mam żadnych informacji dlaczego Eset blokuje promocyjne klucze. Ciekaw jestem też czy problem dotyczy wszystkich, czy tylko jakiejś wybranej części użytkowników.

 5. damianno pisze:

  Dzięki za informacje :)

 6. kami pisze:

  hm a mi nic nie wysłali nawet na te 30 dni a potwierdzenie było że wysłali na stronie ich :(

  hellp

 7. admin pisze:

  @kami
  Promocja jest już dawno zamknięta więc szansa, że przyślą jakikolwiek klucz jest bliska zeru. Jeżeli interesuje Cię wersja 30-dniowa to można ją pobrać bez problemu ze strony producenta. Jeżeli szukasz natomiast kluczy z dłuższym terminem przydatności to trzeba niestety zaglądać na TechnetBlog i czekać aż pojawi się jakaś ciekawa promocja. Kilka dni temu Kaspersky rozdawał klucze ale ta oferta też już jest niestety zakończona.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.