GOTD: iSpring Presenter 5.6 za darmo

Dodał: admin luty - 1 - 2011

ispring-presenter Jeżeli szukacie oprogramowania służącego do konwersji prezentacji w formacie PowerPoint do animacji wykonanych w technologii flash, to dzisiejsza promocja GOTD jest właśnie dla Was! Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iSpring Presenter w wersji 5.6. Producent bardzo sobie ceni to narzędzie, gdyż jego cena w standardowej sprzedaży wynosi aż 400$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

iSpring Presnter 5.6 jest określany przez producenta dumnym mianem narzędzia e-learningowego, a konkretnie programu do tworzenia prezentacji służących do nauki przez internet czy też przeprowadzania e-szkoleń. Produkt ten celuje więc w bardziej profesjonalną grupę docelową, stąd też chyba tak wygórowana standardowa cena.

iSPring Presenter 5.6 jest w jednak w istocie mocno rozbudowanym konwerterem prezentacji tworzonych w programie PowerPoint. Produkt ten zresztą integruje się z produktem Microsoftu pozwalając na tworzenie właśnie produktów e-learningowych. Wynikiem działania programu są przede wszystkim prezentacje flash, choć istnieje również możliwość eksportu do pliku .exe czy strony HTML.

Aplikacja ta pozwala na bezpośrednie nagrywanie narracji do tworzonej prezentacji, a także na importowanie wcześniej przygotowanych ścieżek. Znajdziemy tu również możliwość przygotowywania rozbudowanych quizów, będących formą sprawdzenia wiadomości zdobytych podczas szkolenia. Producent chwali się również, że iSpring Presenter 5.6 pozwala na przygotowanie i wysłanie kursów w standardach AICC, BlackBoard oraz SCORM.

Jak zdobyć Home Multimedia Library za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.