GOTD: MP4 To MP3 Converter za darmo

Dodał: admin luty - 13 - 2011

mp4-to-mp3-converter Na koniec tygodnia w ofercie GOTD pojawił się kolejny konwerter plików multimedialnych. Tym razem narzędzie to pomoże nam w konwersji plików MP4 do MP3. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MP4 To MP3 Converter. Poza niniejszą promocją produkt ten oferowany jest w standardowej cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jak zwykle czas na skorzystanie z oferty jest ograniczony. Będzie ona aktywna tylko do jutra – 14 lutego, do godz. 9:00 rano.

Zasadniczo już sama nazwa tego programu zdradza jakie jest jego zastosowanie. ;) Jednak według deklaracji producenta MP4 To MP3 Converter jest czymś więcej niż tylko konwerterem plików w tych dwóch formatach. Aplikacja ta obsługuje również konwersję plików wideo w formatach takich jak AVI, MPG, FLV, WMV, MOV i innych. Z kolei plikiem wyjściowym procesu konwersji mogą być dane w formatach MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC.

Jest to więc nic innego niż narzędzie do wyciągania i konwersji ścieżek dźwiękowych z plików wideo. MP4 TO MP3 Converter obsługuje przetwarzanie w trybie wsadowym, dzięki czemu możemy zdefiniować konwersję wielu plików w jednym czasie.

Do czego jeszcze można użyć tego programu? Producent wskazuje nam, że MP4 To MP3 Conveter potrafi także:

  • konwertować klipy wideo do plików MP3
  • wyciągać ścieżki dźwiękowe z filmów w wielu popularnych formatach i zapisywać je w formie plików MP3
  • szybko i łatwo konwertować pliki dźwiękowe WAV do formatu MP3
  • przycinać pliki MP3

Jak zdobyć MP4 To MP3 Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.