GOTD: Valentine’s Day 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin luty - 12 - 2011

valentine-screensaver Dzisiejsza promocja serwisu rozdawniczego GOTD jest dosyć specyficzna i skierowana raczej do wąskiej grupy użytkowników. Przedmiotem tej promocji jest bowiem walentynkowy wygaszacz ekranu. Jeżeli zawsze marzyliście o takim uatrakcyjniającym pracę przy komputerze elemencie, ale szkoda Wam było pieniędzy, to dziś możecie zaoszczędzić 10$ i zdobyć go absolutnie za darmo. Oferta ta jak zwykle jest ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie do jutra – 13 lutego, do godz. 9:00 rano.

Twórca tego wygaszacza ekranu twierdzi, że dzień Świętego Walentego to świetna okazja by przypomnieć bliskim nam ludziom jak bardzo ich kochamy. Jednym ze sposobów okazania swych uczuć może być skorzystanie z oferty tegoż autora i nabycie specjalnego, walentynkowego wygaszacza ekranu.

Przyznam, że użycie produktu Valentine’s Day 3D Screensaver w celu okazaniu swoich uczuć wydaje mi się sposobem dosyć dziwnym, choć może poprostu nie należę do grupy docelowej tego  produktu ;) Jeżeli ktoś z czytelników uważa, że jest to wartościowy program, zachęcam do skorzystania z tej niepowtarzalnej szansy!

Jak zdobyć Valentine’s Day 3D Screensaver za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.