IObit Game Booster Premium 2 za darmo

Dodał: admin luty - 18 - 2011

iobit-game-booster-2 Firma IObit zdecydowała się przeprowadzić promocję pozwalającą na zdobycie narzędzia do optymalizacji systemu stworzonego z myślą o graczach. Oferta ta jest formą świętowania nowego wydania programu oraz wyrazem podziękowań za wsparcie i pomoc przy rozwijaniu produktu, płynące od użytkowników tego narzędzia. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja IObit Game Booster Premium 2. Standardowa cena tego programu to 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta będzie aktywna do 27 lutego. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

IObit Game Booster Premium 2 został zaprojektowany jako odpowiedź na potrzeby graczy komputerów chcących wycisnąć jak największą wydajność z własnego komputera. Celem takiego działania jest oczywiście możliwość uruchamiania coraz nowszych i coraz bardziej wymagających gier. Zadaniem Game Boostera jest właśnie zoptymalizowanie systemu przed uruchomieniem ulubionej gry, tak by nie miała ona żadnych problemów z działaniem.

W jaki sposób ten program przyspiesza komputer? Istota działania IObit Game Booster Premium 2 sprowadza się do wyłączenia zbędnych procesów działających w tle, wyczyszczenia pamięci RAM oraz optymalizacji zużycia procesora. Wynikiem tych operacji ma być widoczny wzrost szybkości działania gier. Jak zapewnia producent tego programu, jego użycie sprawi, że gry będą uruchamiały się szybciej. Pozbędziemy się również będącego zmorą graczy zjawiska określanego jako “lagi” . Po zakończeniu rozgrywki wystarczy wykonać jedno kliknięcie, by wyłączone wcześniej komponenty zostały przywrócone do stanu pierwotnego.

Jak zdobyć Game Booster Premium 2 za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i postępować zgodnie z opublikowanymi tam wskazówkami. Uzyskanie darmowego klucza licencyjnego będzie się wiązało m.in z koniecznością opublikowania na własnym profilu w serwisie Facebook określonego przez producenta wpisu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.