jv16 PowerTools 2010 przez 72h za darmo

Dodał: admin luty - 11 - 2011

jv16-powertools-2010 Witryna TipRadar zaskakuje nas coraz liczniejszymi promocja darmowego oprogramowania. Tym razem do wzięcia znane i niegdyś oferowane na bezpłatnej licencji narzędzie do przyspieszania pracy komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu jv16 PowerTools 2010. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 72h od chwili opublikowania. Promocja wystartowała wczoraj (11 lutego), mamy więc jeszcze 2 dni by zdobyć bezpłatną licencję.

jv16 PowerTools 2010 to – jak chwali się sam producent, firma Macecraft Software – popularny i wielokrotnie nagradzany zestaw narzędzi do czyszczenia i naprawiania błędów systemu. Jeżeli ciągle używacie starej (bo całkowicie darmowej) wersji tego programu, promocja ta to znakomita okazja na przesiadkę na nowszą, lepszą i bardziej rozbudowaną aplikację.

Z pomocą jv16 PowerTools 2010 sprawimy, że nasz system Windows będzie działał stabilniej i szybciej. Program ten potrafi bowiem zmodyfikować ustawienia systemowego, a także wyłączyć zbędne i niepotrzebne moduły niemające żadnej użytecznej funkcjonalności, a spowalniające jedynie naszą maszynę.

Jedną z najważniejszych funkcji jv16 PowerTools 2010 jest możliwość czyszczenie rejestru systemowego ze starych i niepotrzebnych wpisów. Aplikacja ta potrafi również naprawiać błędy rejestru, usuwać pozostałości po odinstalowanych programach, kasować niepotrzebną historie ostatnio używanych plików (MRU list), a także czyścić dysk z niepotrzebnych plików, takich jak np. pliki tymczasowe czy duplikaty.

Jak zdobyć jv16 PowerTools 2010 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć w link Download license here, by pobrać paczkę z kluczem licencyjnym. Znajdziemy tam również odnośnik do pobrania instalatora programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.