WinX DVD Author od teraz za darmo

Dodał: admin luty - 18 - 2011

winx-dvd-author Chociaż WinX DVD Author był w ostatnim czasie przedmiotem kilku promocji to zapewne znajdą się jeszcze osoby, które nie mają  licencji na ten produkt. Od teraz nie będziecie mieli żadnych problemów ze zdobyciem pełnej wersji tego programu. Producent postanowił bowiem udostępnić dla wszystkich darmową pełną wersją WinX DVD Author! Oznacza to, że odtąd narzędzie to będzie dystrybuowane na bezpłatnej licencji! Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawy krok ze strony firmy Digiarty Software. Dotychczasowo WinX DVD Author oferowany był w cenie 50$. Jak poinformował sam producent, wychodząc na przeciw potrzebom zwykłych użytkowników poszukujących prostego w obsłudze narzędzia do samodzielnego tworzenia płyt DVD z filmami oraz mając na uwadze dużą popularność programu  zdecydowano się na zmianę systemu dystrybucji i udostępniono go na licencji freeware. Przy okazji zmiany sposobu licencjonowania wprowadzono kolejne zmiany do silnika wykonującego konwersję, dzięki czemu wyniki jego pracy mają być jeszcze lepsze.

WinX DVD Author to narzędzie, dające możliwość wykonywania authoringu płyt DVD. Program został zbudowany z kilku modułów pozwalających na wykonanie takich czynności jak konwersja posiadanych przez nas plikó wideo na format czytelny dla odtwarzaczy DVD, tworzenie menu płyty, a także nagrywanie tak przygotowanej płyty na nośniku DVD. Dzięki temu operacja tworzenia własnej płytki DVD może być od początku do końca wykonana z użyciem tylko jednego programu.

Producent wskazuje, że WinX DVD Author to świetne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują prostych w obsłudze i skutecznych w działaniu rozwią.m obsługuje następujące formaty wejściowe: AVI, ASF, MPEG, MKV, MOV, RM, RMVB, XIVD, DVIX, H264, OGG, QT (quick time), FLV, itp. Aplikacja współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7.

Jak zdobyć WinX DVD Author za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę domową produktu i pobrać plik instalacyjny produktu.

Strona produktu

Bezpośredni link do instalatora


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.