4Media Video Joiner za darmo

Dodał: admin marzec - 17 - 2011

4media-video-joiner W serwisie rozdawniczym BrotherGiveaway pojawiła się dzisiaj nowa promocja oprogramowania. Tym razem do wzięcia narzędzia znanej już nam firmy 4Media, służącego do łączenia klipów wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 4Media Video Joiner. Produkt ten jest oferowany standardowo na stronie producenta w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta została ograniczona czasowo i pozostanie aktywna jedynie do 20 marca, do godz. 7:00 rano. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

4Media Video Joiner to narzędzie raczej nieskomplikowane i stworzone do wykonywania operacji łączenia kilku plików wideo w jeden klip.  Program został wyposażony w obsługę plików w różnorodnych formatach, jak AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RMVB, ASF, 3GP, DVH.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg) i inne.

Jak zapewnia producent, 4Media Video Joiner jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przeciągnąć wybrane przez nas klipy na okno programu i nacisnąć przycisk „Join” by szybko je scalić w jeden plik. Oczywiście pliki składowe nie muszą posiadać jednego formatu zapisu. Możemy dodawać różnorodne klipy, a 4Media Video Joiner sam zajmie się ich konwersją i scaleniem.

4Media Video Joiner został wyposażony w możliwość dodawania efektów przejść między scalanymi plikami wideo, dzięki czemu wynikowy film będzie bardziej ciekawy i efektowny. Program posiada również szereg opcji konfiguracyjnych pozwalających na indywidualne dopasowanie parametrów wyjściowego pliku wideo

Jak zdobyć 4Media Video Joiner za darmo?

Należy przejść na profil producenta w serwisie Facebook i kliknąć przycisk „Lubię to!”. Dzięki temu zostanie odblokowany dostęp do formularza rejestracyjnego, w którym należy podać swój adres e-mail. Na wskazany adres zostanie przesłany klucz aktywacyjny. W razie problemów należy kontaktować się z producentem drogą e-mailową na adres: [email protected].

Strona promocji

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.