Adept PDF to Excel Converter za darmo

Dodał: admin marzec - 22 - 2011

adept-pdf-to-excel-converter Ostatnio mieliśmy okazję skorzystać z promocji firmy AdeptPDF Studio pozwalającej na zdobycie konwertera plików PDF do formatu Word. Dzisiaj kolejna promocja konwertera tego samego producenta, ale tym razem pozwalającego na tworzenie plików w formacie Excel. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Adept PDF to Excel Converter. Skorzystanie z tej oferty pozwoli zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 25 kwietnia.

Adept PDF to Excel Converter to proste i poręczne narzędzie pozwalające na wykonanie operacji konwersji dokumentów PDF do postaci plików w formacie Microsoft Excel. Dzięki temu programowi  możemy więc szybko przetworzyć dokumenty PDF do edytowalnej postaci i dokonać potrzebnych zmian.

Firma AdeptPDF Studio zapewnia, że produkt ten podczas operacji przetwarzania stara się maksymalnie zachować i odwzorować układ dokumentu źródłowego. Adept PDF to Excel Converter został wyposażony w opcję wykrywania tabel, co pozwala mieć nadzieję, że konwersja nie zakończy się fiaskiem ;)

Adept PDF to Excel Converter pozwala na przetwarzanie całego dokumentu lub wybranych jego stron, daje możliwość konwersji plików zabezpieczonych hasłem oraz pozwala na automatycznie usunięcie wszelkich elementów graficznych obecnych w dokumencie. Do działania programu nie jest wymagana instalacja aplikacji Microsoft Word czy Adobe Acrobat.

Korzystanie z Adept PDF to Excel Converter ułatwia obecność trybu przetwarzania w trybie wsadowym oraz wsparcie dla technologii „przeciągnij i upuść”. Program może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 98, ME, NT, 2000, XP, 2003, Windows Vista oraz Windows 7.

Jak zdobyć Adept PDF to Excel Converter za darmo?

Wystarczy przejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Na stronie tej umieszczono również klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.