Ashampoo Registry Cleaner za darmo

Dodał: admin marzec - 5 - 2011

ashampoo-registry-cleaner Po nieco dłuższej przerwie od promocji firmy Ashampoo pojawiła się wreszcie kolejna oferta tego producenta. Tym razem do wzięcia najnowszy produkt Ashampoo, który nie był wcześniej dostępny w tego typu promocji – narzędzie do optymalizacji rejestru. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Ashampoo Registry Cleaner. Cena tego programu została ustalona na 15$. Aplikacja ta – jak większość programów firmy Ashampoo – posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Chociaż narzędzi służących do przyspieszania pracy systemu poprzez czyszczenie rejestru jest na rynku oprogramowania całe mnóstwo, to najwidoczniej firma Ashampoo uznała, że jest tam miejsce na kolejny tego typu program i uda się jej wykroić część tortu dla siebie. Co przygotował tym razem ten prawdziwy potentat w produkcji oprogramowania?

Ashampoo Registry Cleaner to proste narzędzie, które pozwoli nam odzyskać dawną sprawność i szybkość działania systemu. Program potrafi bowiem szybko i bezpiecznie usunąć zbędne bądź uszkodzone klucz rejestru mające ujemny wpływ na wydajność komputera.

Ashampoo Registry Cleaner potrafi również zarządzać wpisami odpowiadającymi za uruchamianie programów wraz ze startem sytemu, posiada możliwość naprawienia uszkodzonych acz ważnych kluczy, a także usuwania zbędnych pozostałości po wcześniej usuniętych aplikacjach.

Co ważne, firmy Ashampoo wyposażyła swój produkt w moduł tworzenia kopii zapasowych rejestru w czasie rzeczywistym na wypadek, gdyby czynności optymalizacyjne zakończyły się niepowodzeniem. Program pozwala też na indywidualne przywracanie zapisanych kopii zapasowych, a także przywracanie poszczególnych kluczy, które zostały usunięte w procesie optymalizacji.

Główne cechy programu Ashampoo Registry Cleaner:

 • prosty i intuicyjny interfejs użytkownika
 • zoptymalizowane algorytmy wyszukiwania
 • w pełni automatyczne usuwanie niepotrzebnych wpisów rejestru
 • naprawa błędnych i uszkodzonych kluczy
 • przeszukiwanie rejestru pod kątem kluczy naruszających prywatność użytkownika
 • kopia zapasowa w czasie rzeczywistym
 • kompatybilny z systemami Windows XP, Vista oraz Windows 7 (32-bitowy i 64-bitowy)

Jak zdobyć Ashampoo Registry Cleaner za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i podać swój adres e-mail. Na naszą skrzynkę zostanie wówczas przesłany klucz licencyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu


5 komentarzy to “Ashampoo Registry Cleaner za darmo”

 1. Joanna pisze:

  Przecież to nie jest żadna promocja. Ktoś wykupił ten program, zainstalował go i podał linka do strony z jego rejestracją. Ci którzy wpiszą tam swój adres mailowy, a nie kupili tego programu, są oszustami.

 2. admin pisze:

  Gwoli ścisłości: Prezentowana promocja nie została pozyskana bynajmniej w sposób opisany przez Joannę. Jest to kampania promocyjna firmy Ashampoo, jednak nie udało mi się ustalić w porozumieniu z jaką witryną lub czasopismem jest prowadzona. Toteż pozyskany w ten sposób klucz nie będzie działaniem bezprawnym na gruncie prawa karnego. Może się tu jedynie pojawić problem natury etycznej lub ewentualnie kwestia zapisów w umowie licencyjnej. Każdy czytelnik sam podejmuje decyzję o skorzystaniu z oferty i sam ponosi ewentualne ujemne konsekwencje swojej decyzji.

 3. Joanna pisze:

  Przecież jak ta promocja jest dla jakiegoś czasopisma i ktoś nie kupując go, wpisze tam swój adres mailowy, to złamie prawo. To żadna promocja. A jak to jest promocja dla jakiejś witryny, to tam powinna być opisana.

 4. admin pisze:

  Wydaje mi się, że mój poprzedni komentarz oraz sekcja informacyjna bloga dostatecznie jasno tłumaczą status tej promocji.

 5. STAS pisze:

  nie jestem przekonany do produktów tej firmy,miałem kiedyś fajny programik tej firmy który zakupiłem wraz z czasopismem,miał być darmowy a był na okres 3 miesięcy i kto kogo oszukuje ??

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.