GOTD: Angel’s Vox 1.5 za darmo

Dodał: admin marzec - 12 - 2011

angels-vox Administratorzy GOTD na sobotę przygotowali nam aplikację będącą odtwarzaczem audio zaprojektowanym specjalnie do odsłuchu tzw. audiobooków. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Angel’s Vox w wersji 1.5. Zakup tego produktu na normalnych warunkach wiąże się z opłatą w wysokości 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na skorzystanie z tej oferty mają czas do jutra – 13 marca, do godz. 9:00 rano.

Angel’s Vox 1.5 to odtwarzacz plików dźwiękowych stworzony specjalnie z myślą o entuzjastach audiobooków. Jak często zdarza Ci się przeszukiwać nagranie w poszukiwaniu miejsca, na którym  ostatnio skończyłeś słuchanie książki? Chciałbyś słuchać równolegle kilka audiobooków i zawsze wiedzieć gdzie ostatnio skończyłeś odtwarzanie? Chciałbyś mieć możliwość przyspieszania odtwarzania by zaoszczędzić czas lub jego spowolnienia jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć zbyt szybkiego lektora? Według słów producenta Angel’s Vox 1.5 jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem.

Z pomocą Angel’s Vox 1.5 możemy również łatwo zarządzać naszą biblioteką audiobooków. Program pozwala np. na indywidualne ustawienie poziomu głośności i szybkości odtwarzania dla każdego nagrania z osobna. Zapisane przez nas ustawienia zostaną automatycznie odczytane podczas kolejnego odtwarzania danego utworu.

Angel’s Vox 1.5 posiada możliwość integracji z programem do pobierania książek w formie audio – Audiobook Downloader Pro. Poza tym produkt ten – podobnie jak inne odtwarzacze audio – posiada również funkcję integracji z powłoką systemową.

Angel’s Vox 1.5 może być uruchamiany pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego to 2.74 MB.

Jak zdobyć Angel’s Vox 1.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Producent udostępnił również przenośną (portable) wersję programu możemy ją pobrać korzystając z odnośnika poniżej.

Wersja przenośna

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.