GOTD: AyPC Speeduper za darmo

Dodał: admin marzec - 27 - 2011

ay-pc-speeduper Na koniec tygodnia administratorzy serwisu rozdawniczego GOTD wspólnie z firmą AyRecovery Studio przygotowali promocję oprogramowania do przyspieszania pracy komputerów z systemami Windows. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AyPC Speeduper. Poza niniejszą promocją narzędzie to jest oferowane w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do jutra – 28 marca, do godz. 9:00 rano.

Producent tego narzędzia zapewnia nas, że AyPC Speeduper to świetne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników chcących poprawić wydajność pracy swojego komputera poprzez przydzielanie większej mocy procesora aktywnym aplikacjom i grom. Ay Recovery chwali się, że aplikacja ta to rewolucyjny produkt poprawiający pracę programów wymagających dużej mocy procesora i pozwalających na dużo szybszą ich pracę.

AyPC Speeduper działania z wykorzystaniem autorskiej technologii optymalizacji dysków twardych, pozwalającej na odczytywanie danych zapisanych na dyskach nawet do 30% szybciej co w widoczny sposób poprawia wydajność i szybkość działania komputera.

Autorzy programu wskazują, że bardzo często zdarza się, iż uruchamiamy np. gry potrzebującej maksymalnej dostępnej mocy procesora, a wskutek nieprawidłowej polityki przydzielania zasobów część mocy procesora jest po prostu marnowana. AyPC Speeduper pozwala na efektywne przydzielanie mocy skutkujące wzrostem wydajności komputera.

AyPC Speeduper może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows  7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.25 MB.

Jak zdobyć AyPC Speeduper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.