GOTD: Modiac Super Package za darmo

Dodał: admin marzec - 3 - 2011

modiac-super-package Na GOTD znajdziemy dzisiaj promocję dającą możliwość bezpłatnego nabycia zestawu aplikacji firmy Modiac, zajmującej się przede wszystkim produkcją oprogramowania do konwersji plików audio i wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa paczka programów marki Modiac. Producent aktualnie oferuje na swojej stronie internetowej taki zestaw aplikacji w promocyjnej cenie 50$. Wszystkie produkt posiadają interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta tradycyjnie już będzie aktywna tylko do jutra – 4 marca, do godz. 9:00 rano.

Jeśli nie macie jeszcze na swoimi komputerze aplikacji do rippowania i konwersji plików wideo to dzisiaj macie okazję zgarnąć za jednym zamachem kilka przeznaczonych do tego narzędzi ;) W skład pakietu Modiac Super Package wchodzą następujące programy:

  1. Blu-ray ripper – narzędzie przeznaczone do zgrywania filmów z dysków Blu-ray i ich konwersji do formatów DVD, VCD,Mpeg4, AVI, MP4, MKV, WMA, FLV, RMVB. Narzędzie to potrafi również przygotować pliki wideo dla urządzeń przenośnych.
  2. Modiac Video Converter jest programem służącym do konwersji plików wideo z jednego formatu na innych. Jak podaje producent, produkt ten obsługuje najbardziej popularne formaty zapisu plików wideo. Posiada on również możliwość przygotowywania filmów dla urządzeń przenośnych.
  3. Modiac DVD ripper to – jak pewnie się domyślacie – aplikacja przeznaczona do rippowania filmów z płytek DVD. Narzędzie pozwala na konwersję zgranego materiału filmowego do najbardziej popularnych formatów, w tym również plików dla urządzeń przenośnych.

Jak zapewnia producent, narzędzia te zostały wyposażone również w szereg opcji umożliwiających indywidualne dopasowanie parametrów tworzonych plików wideo.

Wśród komentarzy na temat programu znalazła się opinia jednego z użytkowników, który zdążył już przetestować te narzędzia. Wskazał on również najistotniejszą wadę tych aplikacji – nie radzą sobie z rippowaniem filmów zabezpieczonych przed kopiowaniem przy użyciu najnowszych systemów zabezpieczeń.

Jak zdobyć Modiac Super Package za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.