WinAVI-Blu-ray-Ripper za darmo

Dodał: admin marzec - 27 - 2011

winavi-bluray-ripper Z kolejną promocją ruszył również drugi serwis rozdawniczy – BrotherGiveaway. Administratorzy tego serwisu wspólnie z firmą ZJMedia Digital Technology przygotowali promocję oprogramowania  do rippowania filmów z płyt Blu-ray. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinAVI-Blu-ray-Ripper. Wspomniany producent oferuje to narzędzie poza promocją w cenie 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jest ograniczona czasowa i będzie aktywna jedynie do wtorku 29 marca, do godz. 7:00 rano.

WinAVI-Blu-ray-Ripper jest wszechstronnym narzędziem do konwersji filmów na płytkach Blu-ray. Producent tego programu zapewnia, że jest on najszybciej działającym konwerterem, pozwalającym na przetworzenie filmów z płytek do najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo.

WinAVI-Blu-ray-Ripper potrafi przekonwertować film do tak popularnych formatów jak AVI, MPEG1/2, MP4, WMV, FLV, MOV, 3GP. Program ten potrafi wyodrębniać samą ścieżkę dźwiękową filmu i konwertować ją do plików w formatach MP3, WMA, AC3.

Oprócz tego WinAVI-Blu-ray-Ripper pozwoli nam także na konwersję filmów Blu-ray bezpośrednio do formatów dla przenośnych urządzeń takich jak Pad, iPod, Zune, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Blackberry, Xbox 360, Archos, iRiver, Motorola, Creative Zen, odtwarzacze MP4/MP3, smartfony, palmtopy, telefony komórkowe, itd.

Producent wyposażył tą aplikację w mechanizmy pozwalające na omijanie wbudowanych w płytkę z filmem zabezpieczeń przed kopiowaniem, takich jak AACS, BD+, Region Code, MKB V21, MKB V20, itd.

WinAVI-Blu-ray-Ripper do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows 7, Vista, 2003,  XP lub 2000 oraz przeglądarki Internet Explorer w wersji 6, 7 lub 8.

Jak zdobyć WinAVI-Blu-ray-Ripper za darmo?

Organizator promocji przygotował specjalny formularz rejestracyjny jednak nie działa on właściwie. W związku z tym administratorzy BrotherGiveaway poinformowali, że każdy zainteresowany otrzymaniem licencji powinien przysłać wiadomość e-mail na adres [email protected] z tematem wiadomości Giveaway code„. Licencje zostaną przesłane w ciągu 48h od chwili zakończenia promocji.

Klucz należy aktywować do 29 marca.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.