DAEMON Tools Pro Advanced za darmo

Dodał: admin kwiecień - 22 - 2011

daemon Niemiecki serwis internetowy Chip.de  poświęcony tematyce komputerowej ruszył ze swoją akcją promocyjną związaną ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Dziś do wzięcia znane i cenione narzędzie do emulowania fizycznego napędu CD/DVD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DAEMON Tools Pro Advanced. Oferowany produkt jest aktualnie dostępny w sprzedaży w cenie 40 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z tej świetnej oferty jest niewiele – promocja jest ważna tylko do jutra – 23 kwietnia.

Trzeba przyznać, że niemiecki Chip naprawdę się postarał organizując tą promocję. Do wzięcia jest bowiem najbardziej rozszerzona wersja DAEMON Tools najnowszej kompilacji. Dzięki temu każdy miłośnik tego świetnego narzędzia do emulacji napędów optycznych będzie mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością produktu.

Możliwości DAEMON Tools Pro Advanced są ogromne. Program pozwala na montowanie obrazów płyt w rozmaitych formatach pozwalając jednocześnie na emulację zabezpieczeń stosowanych LaserLock, Safedisc, Safedisc 2.0 i wszystkich wersji Securom.

Warto podkreślić, że DAEMON Tools Pro Advanced jako jedyny tego produkt na rynku potrafi zamontować obrazy płyt w istniejących fizycznie napędach CD/DVD-ROM (IDE/SATA). Pełną listę funkcji programu wraz z tabelą porównującą funkcjonalność wszystkich wariantów tego narzędzia znajdziemy na stronie producenta.

Jak zdobyć DAEMON Tools Pro Advanced za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać plik instalacyjny programu korzystając z przycisku Zum Download. UWAGA! Konieczna jest aktywacja produktu w dniu dzisiejszym!

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.