GOTD: 4Media Photo Slideshow Maker

Dodał: admin kwiecień - 22 - 2011

4media-photo-slideshow-maker Firma 4Media Software będąca producentem oprogramowania do tworzenia i edycji multimediów musi lubić ten typ działań marketingowych, bo już po raz kolejny rozdaje swoje produkty poprzez serwis GOTD. Dziś do wzięcia legalna i darmowa pełna wersja narzędzia do tworzenia pokazów slajdów ze zdjęciami – 4Media Photo Slideshow Maker. Na stronie producenta program ten jest oferowany w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie licencji mają czas jedynie do jutra – 23 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

4Media Photo Slideshow Maker jest funkcjonalnym narzędziem do tworzenia pokazów slajdów. Dzięki 4Media Photo Slideshow Maker bez trudu utworzymy efektowny pokaz slajdów, na którym znajdą się zdjęcia z posiadanych przez nas cyfrowych kolekcji, a także zapiszemy efekty naszej pracy w postaci plików wideo w najbardziej popularnych formatach.

4Media Photo Slideshow Maker daje możliwość tworzenia pokazów slajdów, które następnie bez trudu odtworzymy na wszystkich komputerach. Program pozwala również na przygotowanie filmów z pokazem, dających się odtwarzać na urządzeniach przenośnych, takich jak Apple iPad/iPhone 4/iPod, PSP, PS3 czy telefony komórkowe.

Wśród obsługiwanych przez 4Media Photo Slideshow Maker formatów plików wyjściowych znajdziemy tak popularne rozszerzenia jak AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, itd. Warto również zaznaczyć, że program ten posiada funkcjonalność pozwalającą na dodanie podkładu dźwiękowego z plików MP3, WMA lub WAV, a także definiowanie efektów przejść umilających oglądanie zdjęć.

4Media Photo Slideshow Maker do poprawnej pracy wymaga systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 38.1 MB.

Jak zdobyć 4Media Photo Slideshow Maker za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.