GOTD: SysResources Manager 11.1 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 12 - 2011

sysresourcesmanager Dziś w serwisie GOTD znajdziemy promocję będącą efektem współpracy tego serwisu rozdawniczego z firmą FOTIS. Dzięki temu mamy szansę na zgarnięcie narzędzia do monitorowania wykorzystania zasobów komputera. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SysResources Manager w wersji 11.1. Standardowo produkt ten jest oferowany w sprzedaży w cenie 22$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani darmową licencją mają czas na skorzystanie z niej do jutra – 13 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

SysResources Manager był już przedmiotem podobnych promocji na GOTD. Poprzednio producent rozdawał go w listopadzie w wersji 11. W najnowszej wersji wprowadzono obsługę procesorów 8-rdzeniowych, poprawiono błąd w wyświetlaniu informacji o napędach oraz dokonano kilku innych kosmetycznych zmian.

SysResourcesManager 11.1 to narzędzia pozwalające śledzić aktualny stan systemu poprzez kontrolę zużycia procesora, pamięci RAM, pamięci wirtualnej, dysków twardych, procesów, monitorowanie sieci, usług systemowych, a także programów uruchamiających się wraz ze startem systemu. SysResourcesManager 11.1 potrafi także poprawić wydajność systemu poprzez przeprowadzenie defragmentacji dysków.

Program posiada prosty i miły dla oka interfejs, a sama aplikacja zajmuje naprawdę niewiele miejsca na dysku. DO pełni szczęścia brakuje natomiast możliwości monitorowania temperatury na poszczególnych podzespołach komputera, tak jak jest to możliwe w konkurencyjnych aplikacjach tego typu.

SysResources Manager 11.1 do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.77 MB.

Jak zdobyć SysResourcesManager 11.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.