jv16 PowerTools 2011 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 29 - 2011

jv16-powertools-2010 Jeśli szukacie jakiegoś programu do przyspieszania i optymalizacji systemu Windows to na stronach serwisu Freebiest pojawiła się właśnie promocja pozwalającą na zdobycie jednego z najbardziej rozpoznawalnych narzędzi tego typu. Do zdobycia jest legalna i darmowa pełna wersja programu jv16 PowerTools 2011. Poza niniejszą promocją produkt ten oferowany jest w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i będzie aktywna jedynie do jutra – 30 kwietnia, do godz. 11:00.

jv16 PowerTools 2011 to – jak chwali się sam producent, firma Macecraft Software – popularny i wielokrotnie nagradzany zestaw narzędzi do czyszczenia i naprawiania błędów systemu. Jeżeli ciągle używacie starej (bo całkowicie darmowej) wersji tego programu, promocja ta to znakomita okazja na przesiadkę na nowszą, lepszą i bardziej rozbudowaną aplikację.

Z pomocą jv16 PowerTools 2011 sprawimy, że nasz system Windows będzie działał stabilniej i szybciej. Program ten potrafi bowiem zmodyfikować ustawienia systemowego, a także wyłączyć zbędne i niepotrzebne moduły niemające żadnej użytecznej funkcjonalności, a spowalniające jedynie naszą maszynę.

Jedną z najważniejszych funkcji jv16 PowerTools 2011 jest możliwość czyszczenie rejestru systemowego ze starych i niepotrzebnych wpisów. Aplikacja ta potrafi również naprawiać błędy rejestru, usuwać pozostałości po odinstalowanych programach, kasować niepotrzebną historie ostatnio używanych plików (MRU list), a także czyścić dysk z niepotrzebnych plików, takich jak np. pliki tymczasowe czy duplikaty.

Jak zdobyć jv16 PowerTools 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać paczkę z promocyjnym kluczem licencyjnym.

Strona promocji


6 komentarzy to “jv16 PowerTools 2011 za darmo”

 1. Jozin pisze:

  „…i będzie aktywna jedynie do jutra – 29 kwietnia, do godz. 11:00 ”
  Jest błąd . Powinno być : do 30 kwietnia.
  Pozdrawiam.

 2. admin pisze:

  @Jozin
  Dzięki za czujność! ;) Już poprawione.

 3. blazej pisze:

  Niestety nie działa polski język ktoś wie czemu??

 4. AQ pisze:

  „interfejs w polskiej wersji językowej.” Ośmielam się stwierdzić, że to nie prawda prawda, bo brak takowego w programie. Odnoszę wrażenie, że autor nie sprawdza programów przez co jest nierzetelny w informacji. No chyba, że coś przeoczyłem??? Pozdrawiam.

 5. Ptoku pisze:

  @blazej, bo tu trzeba taki trik zrobić :) Tu masz działające spolszczenie i opis.
  Producent specjalnie zablokował w tej instalce byśmy mieli trochę trudniej ;)

  http://chomikuj.pl/Satanizmo666/Spolszczenia

 6. AQ pisze:

  Dzięki podmianka działa wyśmienicie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.