MakeMe3D przez 72h za darmo

Dodał: admin kwiecień - 20 - 2011

makeme3d Anglojęzyczny serwis Tipradar jeszcze wczoraj przygotował 72-godzinną promocję oprogramowania. Dzięki współpracy z firmą Engelmann Software możemy stać się posiadaczami narzędzia do przekształcania dwuwymiarowych klipów wideo do nowej trójwymiarowej postaci. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MakeMe3D.  Cena tego produktu została ustalona na 35 euro. Produkt posiada interfejs w języku angielskim i niemieckim. Oferta ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora promocji.

MakeMe3D to nowy program firmy Engelmann Software służący do automatycznej konwersji dwuwymiarowych plików wideo do postaci 3D. Filmy stworzone przy użyciu tego oprogramowania są kompatybilne z okularami Anaglyph 3D oraz sprzętem Stereoscopic 3D.

MakeMe3D jest banalnie prosty w obsłudze. Narzędzie to potrafi importować źródłowe pliki wideo we wszystkich najpopularniejszych formatach, takich jak np. Video-DVD, AVI, WMV, MP4, 3GP, MPG oraz TS. Z kolei efektem pracy programu mogą być klipy w formatach AVI, MPG, MP4 oraz WM. Co więcej, program ten został wyposażony w profile konwersji pozwalające na szybkie dopasowanie ustawień do przetwarzania dla konkretnego typu urządzenia, jak np. iPad, PlayStation PS3 czy Xbox 360.

Jeżeli chcemy za jednym zamachem konwertować wiele filmów, z pewnością ucieszy nas możliwość przetwarzania w trybie wsadowym. Engelmann Software chwali się, że MakeMe3D posiada autorski silnik konwertujący, biorący pod uwagę wiele czynników przy przetwarzaniu filmu i gwarantujący satysfakcjonujący efekt końcowy.

MakeMe3D do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 23.1 MB.

Jak zdobyć MakeMe3D za darmo?

Wystarczy przejść na stronę promocji i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam wskazówkami. Do otrzymania programu konieczna jest rejestracja na forum serwisu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.