WinTools.net Ultimate 8 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 24 - 2011

wintools-net-ultimate Niemiecki serwis Chip.de nie zakończył jeszcze swojej świątecznej akcji promocyjnej i dziś ukazała się kolejna programowa niespodzianka dla jego czytelników. Tym razem do zgarnięcia oprogramowanie do przyspieszania i optymalizacji pracy komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinTools.net Ultimate w wersji  8.1. Standardowa cena najnowszej wersji tego produktu to 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim oraz niemieckim. Czasu na skorzystanie z oferty jest naprawdę mało – promocja aktywna tylko dziś!

O ile wcześniej mieliśmy do czynienia z ciekawymi promocjami oprogramowania w najnowszych wersjach, to tym razem jednak Chip nie popisał się już tak bardzo i dziś do wzięcia jest nieco starsza wersja produktu WinTools.net Ultimate. Jak długo odgrzewany kotlet zaserwował nam dzisiaj niemiecki serwis? Wystarczy powiedzieć, że obecnie na stronie producenta znajdziemy WinTools.net Ultimate w wersji 11.4.1. Widać, więc że trafił się nam produkt już troszeczkę leciwy, choć każdy musi sam zdecydować czy wiek tego produktu dyskwalifikuje go jako przedmiot promocji czy może jest wręcz przeciwnie ;)

WinTools.net Ultimate 8 to pakiet narzędzi służących do podnoszenia wydajności pracy systemów operacyjnych z rodziny MS Windows.  Program dokładnie usuwa wszystkie niechciane aplikacje z dysków twardych komputera, a także czyści rejestr systemowy z niepotrzebnych, martwych wpisów.

WinTools.net Ultimate 8 umożliwia kontrolę nad procesami startującymi wraz systemem, monitorowaniem pamięci operacyjnej, a także pozwala na indywidualne dopasowanie ustawień systemowych i pulpitu. Narzędzie potrafi również zoptymalizować połączenie internetowe i zapewnić ochronę prywatnych danych.

Jak dobyć WinTools.net Ultimate 8 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Zum Download. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na stronę formularza rejestracyjnego umożliwiającego uzyskanie darmowego klucza.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.