Wise PC Engineer 6.3.3 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 9 - 2011

wise-pc-engineer Kolejna promocja oprogramowania do optymalizacji i przyspieszania komputerów z systemem Windows, tym razem od WiseCleaner.com. Produkt ten był przedmiotem promocji na GOTD zaledwie miesiąc temu, jeśli jednak wtedy przegapiliście tą ofertę to teraz macie drugą szansę ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wise PC Engineer w wersji 6.3.3. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 10 kwietnia, do godz. 7:00 rano.

Jeżeli korzystaliście już ze wspomnianej promocji GOTD dotyczącej produktu Wise PC Engineer, to możecie sobie odpuścić dzisiejszą ofertę serwisu BrotherGiveaway. Przedmiotem tej promocji jest bowiem produkt w identycznej wersji.

Wise PC Engineer to według zapewnień producenta pakiet kilku przydatnych narzędzi pozwalających na wykonanie najważniejszych czynności konserwacyjnych, mających na celu utrzymanie naszego systemu w dobrej kondycji.

Co takie potrafi ten program? Wise PC Engineer został wyposażony m.in. w moduły dające możliwość czyszczenia rejestru systemowego, usuwania zbędnych plików z dysku, defragmentacji rejestru oraz dysków i partycji, usuwania prywatnych danych, a także odzyskiwania przypadkowo usuniętych bądź utraconych plików.

Wise PC Engineer potrafi także ukryć poufne pliki oraz zablokować dostęp do prywatnych folderów i aplikacji. Narzędzie może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 7 (x32/x64)/ Vista (x32/x64)/ XP/ 2008 server/ 2003/ 2000. Rozmiar pliku instalacyjnego to 8.72 MB.

Jak zdobyć Wise PC Engineer 6.3.3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji w witrynie producenta i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Klucz zostanie przesłany na wskazany adres e-mail.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.