Game Booster Premium 2 ponownie za darmo

Dodał: admin czerwiec - 15 - 2011

iobit-game-booster-2

Jeżeli wśród czytelników TechnetBlog.pl znajdują się osoby lubiące spędzać czas grając w gry komputerowe, i chcące poprawić szybkość i wydajność pracy komputera właśnie pod kątem takiego sposobu używania peceta, powinni zainteresować się kolejną promocją firmy IOBit. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja  IOBit. Game Booster Premium 2. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Standardowa cena tego produktu to 10$. Oferta ważna tylko dziś!

IObit Game Booster Premium 2 został zaprojektowany jako odpowiedź na potrzeby graczy komputerów chcących wycisnąć jak największą wydajność z własnego komputera. Celem takiego działania jest oczywiście możliwość uruchamiania coraz nowszych i coraz bardziej wymagających gier. Zadaniem Game Boostera jest właśnie zoptymalizowanie systemu przed uruchomieniem ulubionej gry, tak by nie miała ona żadnych problemów z działaniem.

W jaki sposób ten program przyspiesza komputer? Istota działania IObit Game Booster Premium 2 sprowadza się do wyłączenia zbędnych procesów działających w tle, wyczyszczenia pamięci RAM oraz optymalizacji zużycia procesora. Wynikiem tych operacji ma być widoczny wzrost szybkości działania gier.

Jak zapewnia producent tego programu, jego użycie sprawi, że gry będą uruchamiały się szybciej. Pozbędziemy się również będącego zmorą graczy zjawiska określanego jako „lagi” . Po zakończeniu rozgrywki wystarczy wykonać jedno kliknięcie, by wyłączone wcześniej komponenty zostały przywrócone do stanu pierwotnego.

Game Booster Premium 2 może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000.

Jak zdobyć Game Booster Premium 2 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić odpowiednie pole tekstowe podając swój adres e-mail, następnie kliknąć przycisk register. Na ekranie powinno pokazać się okno z kluczem licencyjnym. Na stronie znajdziemy także link do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.