GOTD: AV VoizGame 6.0 za darmo

Dodał: admin czerwiec - 4 - 2011

av-voizgame

Co ciekawego przygotowali administratorzy GOTD na sobotę. Tym razem jest to oprogramowanie firmy AVNex pozwalające na manipulację i modyfikację własnego głosu w czasie rzeczywistym. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AV VoizGame w wersji 6.0. Produkt ten standardowo można nabyć w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta jest ważna jedynie do jutra – 5 czerwca, do godz. 9:00 rano.

AV VoizGame 6.0 to bardzo specyficzny i oryginalny program pozwalający na zmianę w czasie rzeczywistym głosu przechwytywanego z mikrofonu komputerowego. Intencją producenta było stworzenie narzędzia, które pozwoli uatrakcyjnić zabawę podczas korzystania z gier multiplayer.

Jeżeli rozgrywka połączona jest z rozmową głosową między jej uczestnikami, wówczas użytkownik AV VoizGame 6.0 może szybko i łatwo zmienić swój głos i zaskoczyć tym wszystkich pozostałych uczestników gry. Dzięki temu możemy np. dopasować nasz głos do postaci, którą aktualnie kierujemy.

AV VoizGame 6.0 może się przydać również jako narzędzie do ochrony naszej prywatności podczas korzystania z gier internetowych. Dzięki zmianie głosu nikt nie będzie mógł nas zidentyfikować, a rozgrywka pozostanie anonimowa. Producenta, tej aplikacji zapewnia, że potrafi ona zmienić głos w czasie rzeczywistym, a efektem pracy programu jest dźwięk w wysokiej jakości.

AV VoizGame 6.0 może działać na komputerach z systemem Microsoft Windows XP, Vista lub Windows 7. Producent zaleca także, by komputer był wyposażony w procesor pracujący z częstotliwością min. 400MHz. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.3 MB

Jak zdobyć AV VoizGame 6.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.