GOTD: TimeBell za darmo

Dodał: admin czerwiec - 25 - 2011

timebell Czy zastanawialiście się nad instalacją aplikacji, która przypomni nam o ważnych wydarzeniach i zadaniach do wykonania? Jeżeli tak, to dziś w serwisie GOTD znajdziemy do wzięcia właśnie takie oprogramowanie. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TimeBell. Dzięki uprzejmości firmy EVVASoft możemy zaoszczędzić 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 26 czerwca, do godz. 9:00 rano.

Twórcy programu TimeBell zauważyli, że większość użytkowników komputerów spędza codziennie wiele godzin pracując przed monitorem. Jednocześnie daje się zauważyć, że przez natłok zajęć nasza pamięć się pogarsza. Często zapominamy o części ważnych zadań bądź terminów. TimeBell powstał właśnie jako odpowiedź na te problemy, oferując funkcję komputerowego przypominacza.

TimeBell posiada bardzo prosty, wręcz ascetyczny interfejs użytkownika, którego obsługa nie powinna sprawić nikomu kłopotu. Aplikacja oferuje możliwość przypominania o pojedynczych zdarzeniach bądź też definiowania zdarzeń cyklicznych. Oczywiście każde przypomnienie tekstowe jest okraszone odpowiednim sygnałem dźwiękowym. Nic nie stoi na przeszkodzie by do wyświetlanego tekstu dodać grafikę lub w momencie wystąpienia zdarzenia wymusić uruchomienie odpowiedniego pliku.

Przyznać jednak należy, że obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo innych aplikacji o podobnej lub bardziej rozbudowanej funkcjonalności. Duża liczba tego typu aplikacji jest też udostępniana na licencji freeware. Osoby potrzebujące oprogramowania z funkcją przypominania mają więc w czym wybierać.

TimeBell z powodzeniem uruchomimy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.23 MB.

Jak zdobyć TimeBell za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: TimeBell za darmo”

  1. AQ pisze:

    Ten interfejs użytkownika jest do tego stopnia powalający swą ohydą, że nawet nie interesowało mnie już nic innego po za tym, żeby jak najszybciej wywalić to z dysku :)

  2. admin pisze:

    To prawda, że strona graficzna nie powala estetyką, a całokształt programu przywodzi na myśl bardziej jakiś projekt na zaliczenie niż profesjonalny produkt ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.