BDlot Video Converter za darmo

Dodał: admin lipiec - 22 - 2011

bdlot-video-converter Przed nami kolejna promocja oprogramowania z kategorii konwerterów plików multimedialnych. Tym razem jest to wszechstronna aplikacja konwertująca klipy wideo od firmy BDLot. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu BDlot Video Converter. Produkt został wyceniony na 30$ i w takiej cenie jest obecnie standardowo oferowany. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest limitowana czasowo. Promocja zostanie zamknięta w dniu jutrzejszym – 23 lipca.

Warto przypomnieć, że marka oprogramowania do edycji i konwersji BDlot to swoista świeżynka na tym zatłoczonym rynku. Jednocześnie patrząc na wygląd strony domowej producenta oraz interfejs aplikacji można nabrać podejrzeń, że jest to kolejny projekt dobrze nam znanej firmy Digiarty Software. Niestety jak do tej pory są to tylko spekulacje ;)

BDlot Video Converter to rozbudowane narzędzie które może nam posłużyć jako szybki konwerter plików wideo, aplikacja do wypalania filmów na płytkach DVD, a także poręczny konwerter klipów publikowanych w Internecie. Aplikacja posiada wbudowaną obsługę ponad 200 kodeków video i audio, dzięki czemu bez trudu przekonwertujemy pliki nawet do mniej popularnych formatów. BDlot Video Converter przetworzy nawet pliki MOD, TOD z kamer Canon JVC, a także M2TS/MTS z kamer Sony. W programie nie zabrakło oczywiście obsługi plików w standardzie HD.

Z pomocą BDlot Video Converter dokonamy konwersji, która pozwoli nam na odtwarzanie plików wideo na urządzeniach przenośnych, takich jak iPhone, iPad, iPod, Nokia, Blackberry, telefony z systemem Android itd. Program posiada także moduł edycyjny pozwalający m.in. na przycinanie, łączenie i dzielenie klipów wideo.

Aplikację tą możemy wykorzystać również jako narzędzie do pobierania filmików z serwisu YouTube oraz program do wypalania filmów na płytkach DVD. Producent chwali się też, że BDlot Video Converter posiada wbudowaną obsługę technologii nVidia CUDA oraz wsparcie dla procesorów wielordzeniowych.

Jak zdobyć BDlot Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Zamieszczono tam odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz klucz licencyjny,  którego należy użyć do aktywacji produktu. Aktywacji należy dokonać do 23 lipca br.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.