GOTD: RonyaSoft Poster Designer za darmo

Dodał: admin lipiec - 5 - 2011

RonyaSoft-Poster-Designer Tym razem w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas oprogramowanie  z kategorii programów graficznych, pomocnych w tworzeniu projektów plakatów czy bannerów, produkcji firmy RonyaSoft. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu RonyaSoft Poster Designer. Dzięki tej akcji promocyjnej możemy tym razem zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ważna tylko do jutra – 6 lipca, do godz. 9:00 rano.

RonyaSoft Poster Designer jest narzędziem, który daje możliwość łatwego przygotowywania atrakcyjnie wygląających i przyciągających wzrok plakatów czy bannerów. Producent programu postarał się o przygotowanie przyjaznego i przejrzystego interfejsu użytkownika, dzięki któremu stworzenie własny projekt możemy stworzyć już przy pomocy kilku kliknięć.

Przygotowane przy pomocy RonyaSoft Poster Designer plakaty lub bannery możemy wydrukować bezpośrednio na własnej drukarce lub wyeksportować do pliku graficznego. Aplikacja ta posiada również opcje pozwalające na indywidualne dopasowanie kształtu wydruku, jak chociażby drukowanie wielu stron na jednym arkuszu.

Ponadto producent programu chwali się, że RonyaSoft Poster Designer został wyposażony w spory zbiór wbudowanych szablonów projektów oraz obiektów clipart, dzięki czemu możemy szybko utworzyć ciekawie wyglądający projekt. Aplikacja posiada m.in szablony z kategorii biznes, sprzedaż, wakacje, urodziny, ślub, impreza, certyfikaty i inne.

RonyaSoft Poster Designer został przygotowany do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000, XP (x32/x64), Vista (x32/x64), 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.9 MB.

Jak zdobyć RonyaSoft Poster Designer za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.