Konkurs: Backup4all Professional za darmo!

Dodał: admin Lipiec - 13 - 2011

backup4all-professional-4 Firma Softland zajmująca się tworzeniem oprogramowania do backupu danych marki Backup4all rozdaje od czasu do czasu najuboższą wersję swojego produktu. Tym razem jednak owocem współpracy tego producenta z TechnetBlogiem jest konkurs, w którym do wzięcia jest 5 legalnych licencji najbardziej rozbudowanej wersji narzędzia – Backup4all Professional. Standardowa cena pojedynczej licencji wynosi obecnie 50$. Warto zauważyć, że aplikacja ta posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Jeżeli korzystaliście z jednej z poprzednich promocji, w której do wzięcia był program Backup4all w wersji Lite i po jego instalacji czuliście niedosyt związany z brakiem potrzebnych funkcji, to ten konkurs pozwoli Wam zdobyć bardziej funkcjonalne narzędzie. Tym razem bowiem można zdobyć Backup4all Professional, który stanowi najbardziej rozbudowaną wersję wśród tego typu produktów oferowanych przez firmę Softland.

backup4all-professional-mainw

Główne okno programu

Backup4all Professional to narzędzie do wykonywania regularnych kopii zapasowych danych zgromadzonych na dyskach komputera. Aplikacja ta została zaprojektowana jako odpowiedź na potrzebę zabezpieczenia ważnych danych przed częściową bądź całkowitą utratą poprzez automatyczną archiwizację, zabezpieczenia hasłem i kompresowanie archiwów w celu zaoszczędzenia przestrzeni dyskowej. Producent zapewnia, że Backup4all Professional posiada czytelny i intuicyjny interfejs użytkownika sprawiający, że obsługa programu jest łatwa i przyjemna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników komputera.

Backup4all Professional daje możliwość łatwego przygotowywania kopii zapasowych na dysku twardym komputera lub dyskach sieciowych, wysyłaniu backupu na serwery FTP (ze wsparciem dla szyfrowania SSL, serwerów proxy i trybu pasywnego), serwery SFTP, zapis na płyty CD/DVD/Blu-ray, pendrive-y i inne nośniki danych.

Backup4all Professional został wyposażony w kilka trybów tworzenia kopii zapasowych, wśród których znajdziemy pełne kopie zapasowe, kopie przyrostowe, kopie różnicowe, a także kopie lustrzane. Szybkości i łatwości w definiowaniu i planowaniu własnych zadań związanych z tworzeniem kopii zapasowych sprzyja wbudowany w program kreator. Aplikacja daje również możliwość śledzenia zmian w plikach kopii zapasowych oraz przeglądanie statystyk związanych z planowanymi i wykonanymi zadaniami.

Firma Softland zwraca uwagę, że część innych tego typu programów dostępnych na rynku nie radzi sobie z backupem plików, które są w użyciu podczas wykonywania kopii zapasowej lub są zablokowane przed zmianą ich zawartości. W rezultacie niektóre narzędzia całkowicie pomijają takie pliki. Backup4all Professional potrafi uwzględniać w tworzonych kopiach takie dane – np. otwarte dokumenty albo pliki danych programu Microsoft Outlook.

Backup4all Professional został wyposażony we wsparcie dla formatu ZIP64, dzięki czemu potrafi tworzyć pliki backupu o rozmiarze większym niż 4 GB. Oczywiście produkt obsługuje standardowe pliki ZIP, co daje gwarancję, że tak przygotowane kopie odczytamy później na innych komputerach czy urządzeniach. Warto również wspomnieć, iż program ten posiada wbudowany moduł wypalania płyt CD/DVD/Blu-ray/HD-DVD dzięki czemu przygotowane kopie zapasowe możemy nagrywać na nośniki optyczne bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Backup4all Professional jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/Vista/2008 Server/XP/2003 Server/2000. Program wymaga co najmniej 50 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Konkurs:  5 licencji na Backup4all Professional!

Możliwości produktu zostały już pokrótce omówione, czas więc przedstawić zasady konkursu. ;) Dzięki uprzejmości i hojności firmy Softland czytelnicy serwisu TechnetBlog mają tym razem okazję zgarnąć 5 legalnych i darmowych licencji na produkt Backup4all Professional. Przypominam, że produkt jest spolszczony a standardowa cena pojedynczej licencji to 50$. Co zrobić, żeby stać się właścicielem jednej z licencji?

Zasady konkursu:

1. Jeżeli jeszcze nie jesteś subskrybentem newslettera TechnetBlog, zapisz się do niego korzystając z formularza umieszczone na górze po prawej stronie.

2. Dodaj komentarz pod tym wpisem, w którym napiszesz dlaczego chciałbyś dostać ten program lub do czego może się on przydać. W formularzu komentarza podaj koniecznie adres e-mail, którego użyłeś do subskrypcji newslettera, tak bym mógł Cię zidentyfikować w razie wygranej ;)

Konkurs potrwa do 20 lipca, do godz. 23:59. Spośród komentarzy spełniających wszystkie powyższe kryteria zostanie wybranych 5 szczęśliwców, do których trafią nagrody. Zwycięzców wskaże jak zwykle najbardziej obiektywny w takich kwestiach algorytm serwisu random.org. Nagrody trafią do osób wskazanych przez algorytm za pośrednictwem poczty e-mail. Powodzenia!

English comments are allowed!


66 komentarzy to “Konkurs: Backup4all Professional za darmo!”

 1. zpk pisze:

  Profesjonalny program do kopii zapasowych. Duże możliwości plus przejrzysty interfejs. Bardzo dobre narzędzie do backupu.

 2. adso pisze:

  Backup4All Pro z powodzeniem chciałbym użyć do robienia kopii zapasowych (backup) najważniejszych danych prywatnych m.in. wprost bezcennych dla mnie projektów zrobionych w AutoCAD, 3ds Max czy CorelDrawm jak również zdjęć cyfrowych, których mam bez liku. Tych ostatnich wciąż przybywa! :)
  Pozdrawiam,
  Tomek

 3. Ptoku pisze:

  Niespodziewana utrata danych jest dość bolesnym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli pliki były ważne. By zapobiec ewentualnym utratom danych warto się zabezpieczyć i regularnie wykonywać kopie zapasowe ważnych plików. Do tego celu nadaje się bardzo dobrze program Backup4all Professional, którego już troszkę miałem przyjemność testować, tyle, że w nieco innej wersji.
  Wersja Professional z pewnością by mnie ucieszyła.

 4. terieron pisze:

  BU4ALL-spodobał mi się z powodu czytelnego i “ergonomicznego” interfejsu.
  Chciałbym przy jego pomocy tworzyć regularne kopie przyrostowe pojedyńczych, zmieniajacych się plików i folderów niektórych programów w prosty, szybki sposób, czego brakuje innym programom do Backupu.

 5. AQ pisze:

  Chciałbym wreszcie mieć jakiś porządny program do backupu danych, a ten wydaje się być właśnie takim.

 6. Alex pisze:

  Backup4all is a very good backup and recovery software! thanks for really great giveaway!

 7. jacek pisze:

  dobry program inni napisali wystarczająco o tym programie ! pozdrowienia dla fszystkich

 8. AQ pisze:

  jeszcze raz to samo bo w formularzu nie podałem adresu Mail: Chciałbym wreszcie mieć jakiś porządny program do backupu danych, a ten wydaje się być właśnie takim.

 9. olo aka olotrolobolo git gość pro pisze:

  Yo. Backup4all to git program bo robienia kopi ważnych ale też mniej ważnych plików. Np. dokumentów czy innych badziewi xD. Można też tworzyć kopie ustawień programów po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek. Dużą zaletą jest możliwość wysyłania backupu na serwery FTP. Program jest dziecinnie łatwy w obsłudze. Mi osobiście służyłby do robienia backupu różnych dokumentów i wszelakiej maści plików które czasem przez przypadek kasuje:D
  To by było na tyle, pozdrawiam. Ahoy!

 10. Anonim pisze:

  Witam
  Często potrzebuję robić reinstal systemu, potem spędzam długie godziny na instalowaniu wszystkich aplikacji. Teraz powiedziałem sobie koniec z tym!
  Taki program jak Backup4Pro pozwoli mi zrealizować to postanowienie.
  [email protected]
  Pozdrawiam

 11. Mayur pisze:

  Hello,
  Thank you for giving away Backup4Pro . I need of it as I have no backup software with me. I now backup my own, and it is taking many hours and sometimes failing.
  Please count me in giveaway for Backup4All Pro.

  Thanks & regards
  Mayur

 12. Marek pisze:

  Używam tego programu z jakiejś wcześniejszej promocji ale w wersji LITE.
  Zalety programu to przyjazny iterfejs, harmonogramy i możliwość tworzenia własnych wtyczek (np. przy backupie rejestru i ustawień systemu).
  Fajnie byłoby wygrać wersję PRO :)

  Pozdrowienia dla uczestników i dzięki za konkurs.

 13. Krzysiek pisze:

  Zazwyczaj mam problem z buckupem moich dokumentów więc przydałoby sie coś co zrobi kopie na serwerze

 14. michelx pisze:

  Mam wersję lite, skorzystałbym więc z dobrodziejstw programu w wersji pro.Fajnie by było mieć właśnie tą wersję.

 15. przemo pisze:

  bardzo dobry program ,chciałbym go mieć

 16. renata pisze:

  mam wersje LITE ale przydałaby sie PRO

 17. Murphy pisze:

  Hi,
  Congratulations for this Giveaway .
  Do not count me in .
  Best regards !
  PS. Trackback : http://www.raymond.cc/forum/personal-giveaways/29007-competition-backup4all-professional-5-licenses.html

 18. buto pisze:

  mój windows wymaga reinstalki więc taki program bardzo by się przydał

 19. lewy pisze:

  Super okazja – program pierwsza klasa. Podoba mi się że jest możliwość doinstalowania wtyczek, dzięki którym możemy poza kopią plików robić również kopię ustawień programów.
  Dzięki za zorganizowanie konkursu, życzę wszystkim powodzenia.
  http://bezplatny.net/forum/darmowe_promocje_komercyjnych_aplikacji_znalezione_w_sieci/1060_konkurs_5_licencji_na_backup4all_professional.html

 20. ToGor pisze:

  Bardzo fajny program – zaletą jest niezbyt kłopotliwa obsługa, tworzenie nie tylko kopii samych plików ale również ustawień samych programów /dodatkowe wtyczki/.
  Pięknie dziękuję za szansę udziału w tym konkursie. ;)
  Pozdrawiam :P

 21. pumex pisze:

  git program w dzisiejszych czasach backup danych to podstawa dobrze zabezpieczonego komputera Łatwy w obsłudze , intuicyjny i co najważniejsze skuteczny – czego chcieć więcej ? Piszę się na konkurs i mam nadzieje wygrać :-) Pozdrawiam i powodzenia

 22. Norbert pisze:

  Naorawdę super program który służy do robienia kopii zapasowych ważnych danych lub systemu. Nie każdego stać na taki świetny program. Ja nie posiadam takiego programu, więc robię zwykłe kopie zapasowe męcząc się przy tym. Naprawdę przydałby by mi się taki program bo napewno wyręczyłby mnie z tej mozolnej i ciężkiej pracy. Backup4all – professional jest super.
  Pozdrawiam całą redakcję technetblogu.

 23. Grr pisze:

  It is real bad to go without any backup. So I would like to win this backup software to backup my data should in case anything happens wrong.

  Please count me in, I have subscribed.

 24. Berg pisze:

  Przydałby mi się program Backup4all Professional, gdyż…
  bardziej niż śmierci obawiam się utraty danych, ponieważ to właśnie dane znacznym stopniu stanowią o moim życiu. Niezawodny i w bezkompromisowej jakości oraz możliwościach program Backup4all Professional może być moją polisą ubezpieczeniową na dane w razie wystąpienia różnych nieprzewidzianych zdarzeń komputerowych, które nie odtąd nie będą miały już na mnie wpływu i będzie chronić moje dane w czasie rzeczywistym. Program Backup4all Professional oszczędzi czas na wykonywanie backup’u, który można wypełnić miłymi chwilami z rodziną. Moje życie będzie płynąć bardziej szczęśliwie i harmonijnie niż dotąd, czego również życzę wszystkim internautom.

 25. homeprojektantka pisze:

  Bardzo potrzebuję ten program, help! Help, bo mam dzieci, a one maja dziwne magnetyczne przyciąganie paluszków do klawisza delete i katastrofa murowana, taki efekt motylka (jak ktoś wie o co chodzi, był film, jest nawet książka). Tym malutkim naciśnięciem powodują nieodwracalne szkody wielkości wulkanu, który lawą herbatki z kubeczka zalewa klawiatury (nawet te wodoodporne i lawoodporne ale niestety nie herbatkoodporne a nawet nie ziołoodporne na kolkę niemowlaczka !) i potem chętnie wycierają szmatką klawiaturkę, aby tylko tego mama nie widziała, że po cichu grali w kurkę wodną. Tym sposobem człek staje przed niemożliwym zadaniem odtworzenia plików skasowanych tysiącem razy przecierania szmatką klawisza delete… nie wiadomo, czy superman i supergirl poradzili by sobie nawet działając w duecie! Wielkie niebieskie oczka dzieci mówią, że są niewinne, że to wszystko przez Windows, następuje eskalacja napięcia, wzmorzenie wprost “zimnej wojny” herbatkowo-deletowej… Tylko jeden i tylko “number one” może uchronić nas wszystkich przed zgubnym działaniem “dziecinodeletowców” i pozwolić na nieśmiertelność naszych plików niczym szkocki Angus z klanu McCloud. Wszystkim niszczycielom plików głośno na zebraniu mówimy NIE! Stop terrorystycznym paluszkom dzieci i ich wszędobylskim niebieskim oczkom! Nie czekaj, załóż forum porad lub konto na facebooku i kliknij “lubię to” czyli program Backup4all Proffesionall ! Jeśli jednak nie wszyscy internauci mają ten program, to lepiej niech się w niego zaopatrzą, zanim będą mieli dzieci, bo wtedy będzie za późno, czyli taka “musztarda po obiedzie”. Pozdrówka.

 26. pof pisze:

  Piszę się na konkurs i mam nadzieje wygrać,bo to super program do backupu danych

 27. Pawel pisze:

  Przydałby mi się ten program, gdyż wśród innych tego typu wyróżnia się wygodnym i przejrzystym interfejsem oraz co dla mnie równie ważne posiada uproszczony tryb obsługi, dzięki czemu obsłużą go nawet tacy laicy jak ja :-P

 28. up pisze:

  Naprawdę dobry program ,interfejs prosty przejrzysty no i w pl,chcę go mieć!!!

 29. Mati pisze:

  Witam,
  Załatwiam miliony spraw na komputerze, piszę, rysuję, projektuję, tworzę. Ten produkt pozwoliłby mi poczuć to czego nie odczuwam od bardzo dawna, czyli spokoju oto, że moje dane są bezpieczne i nie utracę ich przez swoją lub przez innych głupotę.
  Pozdrawiam

 30. dianek pisze:

  w tym roku czekają mnie dwie duże przeprowadzki… czy Backup4all mógłby nie tylko zabezpieczyć moje dane ale i spakować wszystkie pudła? :P

 31. bezkarny pisze:

  Z mojego komputera korzysta kilka osób, więc dobry program do Backupu bardzo mi się przyda, bo młodsi użytkownicy komputera potrafią nabroić.

 32. Monte pisze:

  Urodzona by wszystko gubić? Tak to ja. :) Potrafię zapodziać nawet coś co miałam w ręce minutę wcześniej. Nie wspominam już o danych w komputerze, chociaż powinnam. Ale chyba wszyscy już wiedzą do czego przydałby mi się taki super program? Jeśli nie to napiszę: chciałabym stracić ten (nie)życiowy dar jakim jest “zapodziewajstwo” wszystkiego. Moje dane byłby by chronione, a ja spokojna.

 33. ja pisze:

  Dzielę kompa z córką a to może grozić wszystkim!! backup4all pomógłby w kopiach…

 34. Justyna pisze:

  Chciałabym zabezpieczyć swe dane i ochronić mój komputer.Mój komputer jest bowiem dla niczym mistyczny sezam a jak wiadomo skarby trzeba chronić.

 35. Alex pisze:

  Dla mnie jest to najlepszy program do ochrony i przywracania danych. Pracuję z wersją Lite. Bardzo podoba mi się program, ale oczywiście chciałbym pracować z wersji profesjonalnej. Dziękuję bardzo, masz bardzo ciekawe!

 36. comphelp pisze:

  Thank you for this giveaway. Cout me in,please.
  I use Backup4all Lite 4. But I’d like to use Backup4all Pro.
  Pro version is expensive. Backup4all is the best backup software.
  Thanks!!!

 37. akert pisze:

  wao its a great piece of software. I want to have it since I do not have a single backup tool in my computer. Please count me in…

 38. heiko pisze:

  Bardzo szybki, elastyczny i doskonale programu zapragrammirovannaya. Jedna z najlepszych wśród tego typu programy. Dzięki za konkurs!

 39. Maestro pisze:

  Potrzebuję aplikacji do robienia kopii zapasowych programów i danych. Ten program ma swoją reputację, jest najlepszy. Mi się przyda…

 40. alexB pisze:

  Thanks for really very useful software and really very good giveaway!!!
  Backup4all it is the best backup and recovery software!
  Thank you very much for this giveaway!

 41. kerl pisze:

  This is really an excellent software! It’s probably the best program in its category!
  I have used & liked backup4all lite a lot. Thanks for the chance to win!

 42. Jano pisze:

  Wreszcie może koniec robienia kopii na piechotę. Program zrobi to za mnie dlatego chciałbym go mieć.

 43. Andrea pisze:

  Nie wiedziałem, że Internet jest tak interesującą stronę! Nie próbowałem tego programu, ale słyszałem o nim bardzo dobre recenzje. Mam nadzieję, że nie jestem jeszcze za późno i mam szansę litseziyu bardzo potrzebny program. Dziękuję bardzo za ciekawy konkurs!

 44. Anonimowy Pan pisze:

  No cóż, no cóż, no cóż…
  Czytam i się przeraziłem – jaka utrata danych? Dla kompletnego laika tego typu tematy są obce aż do “ewentualnego trafnego dnia”, krachu systemu. Dobrze, że tu trafiłem – teraz wiem, że muszę jakoś dodatkowo zabezpieczyć swoje dane, głównie przeogromną kolekcję filmów przyrodniczych. Chyba serce pękłoby mi jakbym stracił całą serię o zapylaniu pszczół oraz frywolne zabawy klaczy… Dzikie przygody tygrysa 2 oraz Podwodne Fantazje Orki to kultowe filmy serii… Ale nie o tym! Konkrety!
  Mam zatem nadzieję, że tego typu programy są proste i pozwolą zabezpieczyć dane na 100%. Oczywiście zakładam, że nikt młotkiem dysku nie rozwali… Dodatkowo zyskam sporo czasu – wypalanie płyt tylko po to aby mieć gdzieś z boku “archiwum” jest męczące… No i ten net – wszędzie pełno koników trojańskich, które robią różne figle – warto więc sięgnąć po tego typu program i dodatkowo się zabezpieczyć. Bo jak to mówią – Strzeżonego Pan Bóg strzeże !

 45. Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article. I will be sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post. I’ll definitely comeback.

 46. If you are going for finest contents like I do, only pay a visit this website daily since it gives quality contents, thanks

 47. Thanks for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I am waiting for your next post thanks once again.

 48. Woah! I’m really digging the template/theme of this website. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that “perfect balance” between superb usability and visual appeal. I must say you’ve done a superb job with this. Additionally, the blog loads super quick for me on Internet explorer. Outstanding Blog!

 49. I’m curious to find out what blog platform you happen to be using? I’m having some small security issues with my latest blog and I’d like to find something more risk-free. Do you have any solutions?

 50. An outstanding share! I have just forwarded this onto a co-worker who was doing a little research on this. And he actually bought me dinner because I stumbled upon it for him. .. lol. So allow me to reword this…. Thanks for the meal! ! But yeah, thanks for spending time to talk about this matter here on your site.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.