Konkurs: NovaPDF Professional 7 za darmo

Dodał: admin lipiec - 20 - 2011

novapdf-professional-box Ruszamy z kolejnym konkursem w serwisie TechnetBlog! Niniejsza akcja pozwoli zyskać szansę na zdobycie następnego narzędzia pochodzącego od firmy SoftLand. Dokładniej mówiąc tym razem rozdamy darmowe i legalne licencje uprawniające do korzystania z pełnej wersji produktu NovaPDF Professional, będącego zaawansowanym narzędziem do tworzenia dokumentów w formacie PDF. Produkt ten jest obecnie oferowany w standardowej sprzedaży w cenie 50$. Podobnie jak inne aplikacje producenta, również i ta posiada interfejs w języku polskim.

NovaPDF Professional to najbardziej zaawansowane pod względem funkcjonalnym narzędzie firmy Softland, służące do tworzenia i konwersji dokumentów w formacie PDF.  Stałym czytelnikom TechnetBloga z pewnością znana jest już najbardziej uboga wersja tego produktu, którą producent rozdaje od czasu do czasu w różnego rodzaju promocjach. Tym bardziej warto sprawdzić co potrafią bardziej rozbudowane wersje narzędzi z linii NovaPDF.

Wszystkie produkty marki NovaPDF to w istocie wirtualne sterowniki drukarek, widziane przez system Windows jako kolejna, zwykła drukarka. Warto zauważyć, że produkt nie wymaga przy tym instalacji oddzielnych komponentów systemowych od innych producentów.

Dzięki zastosowaniu rozwiązania opartego o wirtualną drukarkę, NovaPDF Professional jest w stanie tworzyć pliki PDF z wszelkiego rodzaju dokumentów źródłowych sporządzanych przy użyciu programów dających możliwość ich wydrukowania. Wystarczy wówczas z listy dostępnych drukarek wybrać wirtualny sterownik NovaPDF i wydać komendę drukowania, a dokument trafi do narzędzie NovaPDF.

novapdf-pro-mainwNovaPDF w wersji Professional to nie tylko zwykły sterownik pozwalający na prostą konwersję dokumentów. Firma Softland postarała się, by w najbardziej rozbudowanej wersji narzędzia znalazło się kilka dodatkowych i ciekawych opcji. Oprócz dostępnych również w bardziej uboższych wersjach funkcji umożliwiających m.in. tworzenie plików z opcją przeszukiwania, tworzenie profilów wydruku, osadzanie czcionek, a także definiowanie informacji o dokumencie i jego autorze, znajdziemy tu też bardziej zaawansowane moduły.

NovaPDF Professional pozwoli nam tworzyć chronione dokumenty PDF wymagające podanie hasła np. przy otwieraniu dokumentu, jego drukowaniu czy korzystaniu z opcji kopiuj/wklej. Produkt posiada wsparcie dla 40- i 128-bitowego szyfrowania plików. Aplikacja ta daje również możliwość zaopatrywania dokumentów cyfrowymi podpisami.

W produkcie tym nie mogło również zabraknąć takich funkcji jak łącznie kilku plików PDF, umieszczanie w dokumentach klikalnych odnośników internetowych czy automatyczne wysyłanie utworzonych plików przy wykorzystaniu poczty elektronicznej.

Bardzo ciekawą funkcją obecną NovaPDF Professional jest obsługa tzw. nakładki (overlay). Dzięki temu jesteśmy w stanie definiować dodatkowe warstwy stanowiące tło lub pierwszy plan dla tworzonych dokumentów. Aplikacja pozwala na zaopatrywanie tworzonych plików znakami wodnymi, a także na tworzenie zakładek wewnątrz dokumentów. Programami potrafi też integrować się z aplikacjami pakietu Microsoft Office dzięki czemu praca z produktem jest jeszcze przyjemniejsza i wydajniejsza. Warto również wspomnieć, że wirtualna drukarka NovaPDF może być udostępniana w sieci za pomocą mechanizmów współdzielenia drukarki.

NovaPDF Professional 7 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000/XP/2003 Server/Vista, Windows 7 (wersjach 32- i 64-bitowych). Program wymaga do instalacji ok. 20 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Konkurs:  5 licencji na NovaPDF Professional 7!

Skoro już wiemy do czego mniej więcej może przydać się nam ten produkt, czas na przedstawienie zasad konkursu. ;) Po raz kolejny dzięki uprzejmości i hojności firmy Softland czytelnicy serwisu TechnetBlog mogą zgarnąć 5 legalnych i darmowych licencji – tym razem na produkt NovaPDF Professional 7. Przypominam, że aplikacja jest spolszczona, a standardowa cena pojedynczej licencji to 50$. Co zrobić, żeby stać się właścicielem jednej z licencji?

Zasady konkursu:

1. Jeżeli jeszcze nie jesteś subskrybentem newslettera TechnetBlog, zapisz się do niego korzystając z formularza umieszczone na górze po prawej stronie.

2. Dodaj komentarz pod tym wpisem, w którym napiszesz dlaczego chciałbyś dostać ten program lub do czego może się on przydać. W formularzu komentarza podaj koniecznie adres e-mail, którego użyłeś do subskrypcji newslettera, tak bym mógł Cię zidentyfikować w razie wygranej ;)

Konkurs potrwa do 24 lipca, do godz. 23:59. Spośród komentarzy spełniających wszystkie powyższe kryteria zostanie wybranych 5 szczęśliwców, do których trafią nagrody. Zwycięzców wskaże jak zwykle najbardziej obiektywny w takich kwestiach algorytm serwisu random.org. Nagrody trafią do osób wskazanych przez algorytm za pośrednictwem poczty e-mail. Powodzenia!

English comments are allowed!


33 komentarze to “Konkurs: NovaPDF Professional 7 za darmo”

 1. Silicon pisze:

  Dlaczego chciałbym dostać licencje na NovaPDF Professional? Ponieważ jest to rozbudowany program umożliwiający tworzenie zaawansowanych PDF. Sama firma Softland juz jest marka, która gwarantuje wysoka jakość produktu. Jednym slowem warto. Pozdrawiam Administratora i wszystkich uczestników konkursu. Oczywiście podziękowania dla firmy Softland.

 2. zpk pisze:

  Chciałbym posiadać licencję na program NovaPDF Professional ze względu na jego duże możliwości i praktyczne zastosowanie

 3. AQ pisze:

  Chciałbym pozyskać NovaPDF Professional bo jest to program prosty w użyciu i niezbędny w moim życiu :)

 4. merg pisze:

  NowaPDF Pro to wielki program z dużymi możliwościami a zarazem łatwy w obsłudze i konfiguracji Bardzo bym chciał go mieć na moim kompku gdyż jego funkcjonalność odpowiada moim potrzebą Pozdrawiam

 5. Ptoku pisze:

  Chciałbym wygrać pełną wersję programu NovaPDF 7 Professional, ponieważ oferuje ona znacznie szersze i ciekawsze możliwości niż wersja novaPDF 7.4 Lite. Przyda się na pewno do drukowania przeróżnych plików PDF oraz ich łączenia.
  Program jest bardzo przydatnym i praktycznym programem, jeśli uda się wygrać, to z chęcią będę korzystał z tego przyjemnego programu każdego dnia.

  Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu.
  Dziękuję za zorganizowanie Administratorowi oraz oczywiście firmie SoftLand, która ostatnimi czasy szczodrze funduje nagrody.
  Pozdr.

 6. przemo77 pisze:

  Chciałbym wygrać pełną wersję tego programu ponieważ nigdy nic nie wygrałem.Brałem udział w różnych konkursach począwszy do margaryny skończywszy na szamponie,ale nigdy się nie udało ,a nie ukrywam że i sam program by mi się przydał .Pozdrawiam

 7. Jank pisze:

  Chciałbym wygrać Nova PDF Professional dlatego, że jest to bardzo dobry pro gram do tworzenia plików pdf, posiadający wiele przydatnych opcji.

 8. Luís M pisze:

  There are 2 interesting features in NovaPDF Professional that are not so common in other similar applications: the first is overlay and second document permissions and password protection.
  That´s the reason why I´m interseted in NovaPDF.
  Thank you for this good giveaway and please count me in.

 9. qwer0 pisze:

  fajny soft i przydatny do pdf ;)

 10. Alex pisze:

  Widziałem ten program w akcji. działa świetnie! Dzięki za szansę na licencji danego programu. Dziękujemy!

 11. berni42 pisze:

  Great software. I need this soft a lot to make pdf! ;D

 12. sheldon366 pisze:

  Chciałbym posiadać promocję na ten program, ponieważ ma możliwość tworzenia znaków wodnych.

 13. Krzysiek pisze:

  W danej chwili używam PDF Composer z promocji GOTD, niestety Composer ma dużo wad które utrudniają tworzenie plików PDF. Pliki tworzone za pomocą Composera niestety nie uruchamiają się zbyt szybko na moim smartfonie (mowa o plikach tworzonych z plików graficznych). Program NOVA PDF Professional z miłą chęcią bym wzioł na warsztat w celu przetestowania.

 14. apo1362001 pisze:

  Nova PDF to rozbudowany program do tworzenia PDF-ów, i dlatego chciałbym go wygrać.

 15. all7 pisze:

  Chciałbym dostać NovaPDF Professional 7, bo jest super! Ma masę różnych funkcji gdzie indziej nie spotykanych, jest najlepszy do tworzenia i edycji pdf, jest the best, niezwykle przydatne funkcje, masę opcji, warto mieć taki program, gdyż oszczędza czas i pieniądze a komfort użytkowania jest bardzo wysoki, jest dla wszystkich, wszyscy będą happy z tego software, best software, time is money, save your money, yes,yes, i like, tworzenie pdf jest bardzo wygodne, beatiful pdf. Najlepsi korzystają z NovaPDF Professional 7!

 16. projektantka pisze:

  Chciałabym mieć taki super program jak NovaPDF Professional 7! Edycja dokumentów pdf staje się przyjemnością w domu, biurze i wielkiej firmie. Znakomicie usprawnia procesy biznesowe i ułatwia przepływ szybko tworzonych dokumentów pdf między użytkownikami. NovaPDF Professional 7 jest niezawodny tam, gdzie inne programy zawodzą. Poza tym to ma ładną nazwę, lubię to, co nazywa się nova lub nowe. To jest idealny program a poza tym, to można stworzyć znaki wodne jak na pieniądzach, dolarach i innych ale wyglądające jak kwiatuszek i będzie ładniejszy. Znaki wodne doskonale widać i tez są najlepsze, bo znak znakowi nierówny a każdy może być najlepszy, bo jest z NovaPDF Professional 7! To jest to co lubię, każdy prawdziwy mężczyzna używa NovaPDF Professional 7, bo jest sexy. Pozdrawiam

 17. dianek pisze:

  pdfów ostatnio generuję mnóstwo – są konieczne do mojej pracy magisterskiej
  niestety darmowe programy często przestawiają tabelki i wykresy, co jest dość mało komfortowe… NovaPDF baaardzo by mi ułatwiła pracę

 18. przemo pisze:

  przydałby się do PDF sporo ostatnio na tym pracuje

 19. renata pisze:

  Fajny program ,darmowe programy aż tego wszystkiego nie potrafią

 20. lewy lewus pisze:

  NovaPDF Professional – bardzo dobry program, a wiadomo że jeden taki program obowiązkowo na kompie posiadać trzeba.
  Darmowe odpowiedniki nie są takie złe, jednak dalekie są od doskonałości profesjonalnego programu.
  Mam nadzieję że mój post nie zostanie odrzucony będę miał szansę na zdobycie licencji.
  Swoją drogą admin się stara, bo zdobycie licek na świetny program z przeznaczeniem na konkurs nie jest wcale takie chop siup.
  Powodzenia wszystkim i sobie życzę.

 21. niroop pisze:

  Thanks for this Giveaway sir.Please count me in.Nova pdf is a very good soft and i would like to have a license key.Hopw i win.

 22. L F pisze:

  NovaPDF Professional is a very complete pdf writer, however it would be even better if it could recognize „hidden” links like an online app such as Joliprint does.
  Thanks for the contest.

 23. buto pisze:

  Ten program doskonale integruje się z Office ,To jest idealny program

 24. marek pisze:

  Dotychczas używam różnych darmowych odpowiedników (z różnym skutkiem) ale żaden z nich nie posiada tylu dostępnych opcji jednocześnie (podział,łączenie,edycja,znak wodny , integracja z MS Office, itp) i dlatego chętnie zamieniłbym je na Nova PDR Prof.

 25. pof pisze:

  To jest idealny program fajny soft i w ogóle jest ok.

 26. michelon pisze:

  Mam taki program,niestety w pracy.Bardzo przydatne narzędzie.Dlatego przydałby mi się on na własność .Pozdrawiam.

 27. sysabi pisze:

  Generuję dużo dokumentów, które później rozsyłam emailem. Czasem muszę dodać znak wodny. NovaPdf Pro spełnia wszystkie moje oczekiwania w tym zakresie.

 28. up pisze:

  Chciałabym mieć taki super program z dużymi możliwościami a zarazem łatwy w obsłudze

 29. joe pisze:

  I would love to win a copy of NOVA PRF PRO 7 I will uise this to help me create PDF documents. to hand out in hope os my fundraising efforts for my diabetes walk

 30. szukacz pisze:

  Świetny program przydatny do pracy biurowej. Na pewno by mi się przydał!

 31. ja pisze:

  Mam nadzieję na zdobycie licencji ,potrzebuję go do pracy z materialami PDF jest do tego idealny

 32. eddi pisze:

  Kiedyś pracował z Lite Edition. Bardzo podobały mi się program. Oczywiście, że nie pracowałem z wersji profesjonalnej. Dziękuję bardzo za konkurs bardzo ciekawe!

 33. joe pisze:

  I would lo win a copy of Niova Pdf Professional 7. Its a quality program. I am currently using a older version of it.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.