O&O PartitionManager 2 Professional za darmo

Dodał: admin lipiec - 30 - 2011

oo-partition-manager-2

Firma O&O znana ze swoich narzędzi dyskowych postanowiła po nieco dłuższej przerwie zaoferować jeden ze swoich produktów, służący do zarządzania i wykonywania operacji na partycjach. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu O&O PartitionManager w wersji 2 Professional Edition. Produkt oznaczony numerem 3 jest obecnie sprzedawany w cenie 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

Tym razem firma O&O postanowiła zaoferować nieco starszą – niż aktualnie dostępna w sprzedaży – wersję swojego narzędzia do łatwego zarządzania partycjami oraz wykonywania na nich różnych operacji. Z pomocą O&O PartitionManager 2 Professional Edition można wykonać m.in. takie czynności jak tworzenie, usuwanie oraz zamiana rozmiaru partycji.

Należy zauważyć, że O&O PartitionManager 2 Professional Edtion obsługuje nie tylko standardowe dyski twarde, ale pozwala również na wykonywania operacji na pendrive-ach oraz kartach pamięci. Produkt ten został wyposażony także w moduł pozwalający na bezpieczne i bezpowrotne usuwanie danych, znany jako oddzielny produkt firmy O&O – SafeErase. Producent programu chwali się również, że O&O PartitionManager 2 Professional Edition, podobnie jak inne produkty tej firmy, posiada prosty w obsłudze i miły dla oka interfejs użytkownika.

Jak zdobyć O&O PartitionManager 2 Professional za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę producenta i wypełnić prosty formularz rejestracyjny.

Strona promocji


7 komentarzy to “O&O PartitionManager 2 Professional za darmo”

 1. AQ pisze:

  Z tym miłym dla oka interfejsem użytkownika to bym nie przesadzał.

 2. Ptoku pisze:

  A da się utworzyć bootowaną płytkę startową? Jeśli nie to na pewno nie przebija np Easeus czy Paragon. Oba polecam.

 3. masis pisze:

  kolejna sciema – nie po raz pierwszy tzw. „oferta ” jest jedynie zabiegiem reklamowym .
  Nie ma zadnej licencji na darmowa wersję PartitionManager 2 Professional Edition – tlko wersjA 30 – DNIOWA LUB KUPUJ BRACIE

 4. masis pisze:

  PS. Aby otrzymać licencje na darmowa wersję PartitionManager 2 Professional Edition – potrzeba sie zarejestrować na stronie podając adres mailowy , dla rzekomego przysłania maila z numer licencji – to tylko podpucha – Pobrałem dwukrotnie na rożne konta mailowe – nie otrzymałem nic mimo,że minął tydzień .
  Chcą twojego maila aby rozsyłać newsletter’y z swoimi ciekwostkami- taki nowy sposób na „chciany” spam .

 5. Ptoku pisze:

  @masis, witaj
  Jeśli chodzi o promocje O&O, to u mnie zawsze dochodziły klucze. Tak też było z tą promocją, kluczyk doszedł. Nie wiem dlaczego się tak dzieje ale czasem widzę wpisy, że komuś nie dochodzą promocyjne klucze na maila (głównie z końcówką w adresie zakończoną na pl). Ja używam GMaila i zawsze mi dochodzą… dlatego tym, którym klucze nie dochodzą radzę przetestować w przyszłych promocjach.
  Pozdr.

 6. AQ pisze:

  Także otrzymałem klucz bez jakichkolwiek problemów. @masis trzeba było sprawdzić spam może tam trafił Twój klucz? Po za tym program nie jest wart zachodu wolę i uważam, że jest lepszy EASEUS Partition Master.

 7. Ptoku pisze:

  Racja! Zgadzam się w 100% :) EASEUS jest bardzo dobry. Ja również używam i oczywiście polecam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.